dashaaay

Rituals

Rituals

Дуже люблю продукцію бренду Rituals

Ritual of Ayurveda - мій особистий фаворит серед усіх ароматів

На фото набір у розмірі S - мій мас-хев перед поїздкою, коли не хочеться брати повнорозмірні баночки 🫣

отже, розкажу про три моїх найбільш улюблені продукти:

1) Rituals The Ritual of Ayurveda Foaming Shower Gel - гель-пінка для душу

Надзвичайно приємна у використанні, достатньо зовсім мало продукту, щоб отримати дуже багато піни (тому можна сказати, що економн продукт)

У складі є бетаїн, касторова олія, мигдаль, мигдальна кислота, троянда, тому шкіра після використання добре очищена та зволожена

Пакування: моя особиста любов 😍 - розкішний червоний колір, зручна баночка

І особистий плюс від мене: +++ : я дуже схильна до висипань та маю себорейний дерматит, але з цим засобом не було жодних проблем

Ціна: мабуть, єдиний мінус, в районі 600-700 грн, але вартує кожної гривні

2) Rituals The Ritual of Ayurveda Body Mist - міст для тіла та волосся

той самий приємний аромат 🥰

Стійкий аромат, який тримається дуже довго, найкраще використовувати після гелю-пінки для душу та бальзаму для ще більшої стійкості (але зверну увагу, що стійкість я порівнюю з іншими містами інших брендів, а не парфумами, тому як для міста з основним компонентом- трояндова вода, він дуже стійкий!)

Трошки додам про аромат: для мене особисто він в міру солодкий, є трошки гіркі нотки

Ціна: 1100-1400 грн (десь в цьому діапазоні)

3) Rituals The Ritual of Ayurveda Balancing Body Cream - крем для тіла

Хочу звернути увагу на склад: алантоїн, вітамін е, коензими, троянда, убіхінон

ці компоненти не лише живлять шкіру, а й помʼякшують її, надають блиску, відновлюють

По новому відкрився для мене цей крем, коли допоміг після того, як я підпеклась на сонці 🤭

Аромат 10/10

Живлення 10/10

Зволоження 10/10

Ціна: за повнорозмірне пакування ≈2 тис грн

Отже, якщо ви не готові одразу витрачати такі гроші на повнорозмірні баночки, то раджу купувати такі набори, як на фото, щоб спробувати чи цей продукт саме Ваш

для мене такі набори зручні перед поїздкою, тому теж моя рекомендація