Олеся К...🐠

Магнієвий лосьйон для тіла- Magnesium Goods Lotion

Магнієвий лосьйон для тіла- Magnesium Goods Lotion

На сьогоднішній день є різні засоби для краси і здоров'я. В основному популярні (особливо в клубі) засоби на основі бішофіту, магнієві пластівці. Листаючи сторінки на MAKEUP, я звернула увагу на магнієві гелі, лосьйон і скипидар, але потім про них забула. І тут з'являється опис про магнієвий лосьйон. Дякую, Вам Ірина 🦋 за опис. І рішила відразу заказати, щоб не забути знову.

Отже, найбільшу цінність в лосьйоні становить магній хлорид- це не просто хімічна сполука, а справжній еліксир краси і здоров'я для вашої шкіри. Він має безліч корисних властивостей, які роблять його незамінним компонентом у домашній та професійній косметології:

💦 Зволоження: магній хлорид має здатність притягувати та утримувати вологу, що робить його ідеальним засобом для сухої шкіри.

🧬 Омолодження: стимулює вироблення колагену, розгладжує зморшки та підвищує пружність шкіри.

💧 Очищення: має антисептичну та протизапальну дію, бореться з акне, прищами та ін. висипанням.

Олія жожоба зволожує, регулює водний баланс, надає пружності та еластичності.

Олія цедри лимона тонізує, вирівнює тон шкіри, заспокоює.

Лосьйон має легку текстуру та стерпний запах 🍋+MgCl2.

Він легко наноситься і швидко вбирається.

Не залишає липкості на шкірі.

Має накопичувальний ефект, тому слід застосовувати регулярно.

Після застосування лосьйону шкіра стає зволоженою, м'якою, і зменшує висипання.

Є відгуки, що застосування лосьйона в комплексі з магнієвим пластівцями допомагає при такій складній проблеми, як псоріаз.

Магнієвий лосьйон для тіла- Magnesium Goods Lotion