Nastina

Незамінна річ в моїй косметичці!

Незамінна річ в моїй косметичці!

Пензлик для розтушовки тіней AVON
Мої вітання!
Сьогодні хочу залишити відгук про пензлик для розтушовки тіней від Avon. Якщо тон чи кремові рум'яна я наношу пальцем/спонжем/пуховкою чи врешті пензликом, то тіні наношу лише пензлем. І, відповідно, я іноді оновлюю арсенал аксесуарів для макіяжу. Однак, цей пензлик AVON я замовила 3 роки тому і досі активно ним користуюся.
За цей час я встигла оцінити його переваги і недоліки.
Переваги:
+ м'який, довгий ворс
+ добре розтушовує пресовані і рідкі тіні
+ ціна помірна - я купувала за 110 грн
+ стильний дизайн - чорна рукоятка, металеве кріплення кольору рожевого золота та коричневий ворс
+ довговічність на рівні
+ доставляється у пластиковому захисті на щіточку, який мені досі служить , таким чином, косметичка залишається чистою
Недоліків небагато, та всеж вони є:
- досить широкий пензлик і розтушовує продукт на досить великій ділянці повік, для делікатнішої "ювелірної" роботи, треба придбати пензлик з меншим, вужчим ворсом.

Як бачите, плюсів більше, ніж мінусів. Так що, раджу вам скористатися даним пензликом, бо він є досить базовим і завжди актуальний. Я б ще придбала пензлик для рум'ян, пудри і хайлайтера, бо в їх якості можу бути впевнена
Дякую, що дочитали мій допис до кінця! Пишіть, що ви думаєте про пензлики для макіяжу від AVON?
На все добре!

Незамінна річ в моїй косметичці!
Незамінна річ в моїй косметичці!