Anastasiia Anastasiia

Nine Less - B-Boost 10% Niacinamide Serum

Nine Less - B-Boost 10% Niacinamide Serum

Привіт дівчатка 👋🏻

Моє знайомство з ніацинамідом почалось досить недавно з сиворотки для обличчя від Cos De Baha, яка мені зовсім не зайшла , і я її абсолютно не зрозуміла 🥲

Але була не була , я вирішила дати ніацинаміду 2 шанс , після того , як я прочитала захоплені відгуки про Nine Less - B-Boost 10% Niacinamide Serum

Чесно вам признаюсь, що я не вірила в те , що ця сиворотка зможе мені сподобатись, але цей рожевий бутильок мене переконав все ж таки її купити 🤪

Nine Less - B-Boost 10% Niacinamide Serum

Так от, перейдемо до вражень )

Перше , що ми з вами бачимо коли відкриваємо бутилочку , це те , що сиворотка прозора, без будь-якого аромату , консистенція ріденька , практично як водичка, але трошки загущена

Після нанесення сиворотки можу відзначити , що вона абсолютно не липка і дуже швидко поглинається , від чого я в захваті 😍

Шкіра після поглянання бархатиста, ніжна і пружна 👍🏻

Ця сиворотка неймовірна ,бо на ранок після нанесення проходять почервоніння, освітлюються сліди від постакне, ранки затягуються , і шкіра ніби регенерується і це все за 1 ніч , уявляєте ? 😱

Короче дівчатка , я сміло можу рекомендувати цю сиворотку всім! Навіть якщо ви як і я не дуже подружились з ніацинамідом, я впевнена , що саме ця сиворотка вам дуууже зайде 👍🏻