Назарук Діана

L'Oréal Paris Infaillible 24H Brow Lamination

L'Oréal Paris Infaillible 24H Brow Lamination

У мене брови довгі та жорсткі, зроблений перманент, ламінування ніколи не робила, тому порівняти я не зможу але від ефекту цієї туші я вражена.😻
Туш надійно фіксує, але не склеює волоски, тому має натуральний ефект.
Вона прозора, не помітна на волосині.
Обмежувач флакона легко випускає щіточку і на ній залишається потрібна кількість продукту, щіточка зручна з легким нахилом.
Застигає не моментально, але й не критично довго.
Стійкість на відмінно, вкладені вранці брови залишаються у незмінному вигляді аж до вечора.
Фіксація дійсно дуже хороша.
З цією тушшю можна легко і швидко отримати гарно вкладені та доглянуті брови, а це прекрасно!
Не дивлячись на стійкість процес змивання доволі легкий і комфортний.
Мої поради щодо способу застосування:
Для початку беремо в свої прекрасні ручки туш для брів, виймаємо щіточку і злегка прочісуєм нею брови, піднімаючи волоски догори.
Краще пройтися по них 2 рази, щоб полімери гелю добре огорнули кожну волосину.
І не бійтеся нанести занадто багато. Буде недостатньо продукту – брови будуть погано зафіксовані, а ви потім лаятимете продукт, який взагалі ні в чому не винен.
Після цього ми приступаємо до вкладання наших неймовірних брівок.
Придаємо за допомогою щіточки форму яка вам до вподоби і чекаємо висихання (приблизно однієї хвилинки буде достатньо) – і все, брови зафіксовані.
Дискомфорту немає, білого нальоту та частинок гелю на волосинках не видно, липкість відсутня, шкіра не стягнута.
А ось ефект довготривалого вкладання є, і це саме те, що я чекала від цієї туші. 🤗

L'Oréal Paris Infaillible 24H Brow Lamination
L'Oréal Paris Infaillible 24H Brow Lamination