Nastina

Синій шопер від MakeUp

Синій шопер від MakeUp

Синій шопер MakeUp

Зовсім скоро я буду святкувати третю річницю, як я замовляю посилки з косметикою в MakeUp.ua Час згадати, що мені подарував MUC минулого року!
Як і зазвичай, мені було дано два тижні, щоб зробити замовлення зі складу України і обрати один із запропонованих товарів на вибір в подарунок від магазину❤️
Обирала довго, і всеж вирішила взяти синій брендований шопер MakeUp.
Шопер був представлений у кольоровій гамі, але обрала синій за його насиченість і яскравість.

Користуюся ним вже рік і можу сказати, що навіть якщо його купувати (а коштує він близько 100 грн), то він абсолютно вартий своїх грошей та досі має чудовий вигляд. Прала один раз і вручну, літери не стерлися, ковтунці не утворилися, думаю ще пару років прослужить точно.
Шопер стильний: білі літери лого на яскравому синьому тлі. Матерія щільна, цупка, приємна до рук, колір - казка! Розмір і довжина ручок як у класичного шопера, єдине, що цей дещо продовгуватий, прямокутний.
Я в нього клала і важкі речі, та сумка все витримала, з нею можна іти і на різноманітний шопінг, і на навчання, і навіть комусь подарунок скласти в нього і шопер стане чудовим доповненням до основного подарунку.

Я вдячна сервісу за таку програму як "Святкуємо рік з MakeUp", адже
я тепер щороку під кінець літа отримую цікавий подаруночок. Вже розмірковую над моїм вибором цього року.
Цей шопер рекомендую і до вибору і до придбання! Бажаю вдалих покупок, на все добре!

Синій шопер від MakeUp
Синій шопер від MakeUp
Синій шопер від MakeUp
Синій шопер від MakeUp
Синій шопер від MakeUp
Синій шопер від MakeUp