DARIIAKOVACH

LIPSS CHERRY

LIPSS CHERRY

Привіт, красунечки🕊️ Бренд Lipssпродовжує дивувати новинками, у мене cherry. Це те, що захоче кожна, повірте мені. Свотч в кінці

LIPSS CHERRY

Я вже розповідала вам про ліпери, бренд lipss випускав прозорі з ароматом, та кольорові без аромату

Але час іде, а бренд розвивається, тож тепер новинки і мають колір, і аромат

Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Rapeseed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Olive Oil Cetyl Esters, Myristyl Lactate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dipalmitoyl hydroxyproline, Sunflower seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Cetearyl Ethylhexanoate, Sorbitan Isostearate, Portulaca Pilosa Extract, Sucrose Cocoate, Palmitoyl Tripeptide-38, Glycosphingolipids, Glycolipids.

До складу засобу входить комплекс із міметичним пептидом, який сприяє збільшенню об’єму губ, роблячи їх більш пухкими та "наповненими" на постійній основі, а також антиоксидантний вітамін Е та екстракт портулаку.

Упакування

Усі ліпери приїжджають в картонному упакуванні, на коробці є склад, особливості і назва. Колір самого тюбику ідентичний, вказана назва самого блиску і лого бренду

Аплікатор і основа-одне ціле, що є дуже зручним.

Консистенція

В міру густа, та не розтікається

Колір насичений, немов червоне сухе🍷 , або стигла 🍒

Наноситься легко, тримається до першого прийому їжі,далі лиш присутній відтінок, губи стають пухкіші на вигляд. А от сам блиск не липкий

Насиченість можна обирати, якщо витиснути зовсім трохи буде легка вуаль, ефект зацілованих губ

Аромат

Вишневий, дуже насичений і приємний. Якби ще був такий смак, взагалі б не втрималась

Цей ліпер став моїм фаворитом серед усіх, що маю. Постійно ношу в сумочці і надзвичайно кайфую від використання

Ось такий він красивий на губах

Покажу ще один ліпер трохи згодом, він не менш крутий

Обіймаю 🤍