O_Skomska

Крем для рук від Essencias De Portugal , який став улюбленим

Крем для рук від Essencias De Portugal , який став улюбленим

Сьогодні дуже хочеться поділитись враженнями про неймовірно ароматний , та живильний кремчик від Essencias De Portugal .

Це мій другий засіб від даного бренду , вже розповідала вам про масажне мило в даному дописі: https://club.makeup.com.ua/post/47963/ .

Пакування :

🥥Крем виглядає дуже презентабельно , адже упакований в красиву , картонну коробку.

На ній є вся необхідна інформація, а також стилізовані малюнки , які вже асоціюються із тим, який аромат чекає всередині .

Я звісно обрала для себе "Кокос і ваніль" ❤️

🥥В середині ми знаходимо дуже милу, та компактну тубу , обємом 50 мл .

Вона мякенька , матова, та приємна на дотик.

Повністю повторений дизайн , що і на коробці.

🥥Туба має зручну, чорну кришечку.

Крем для рук від Essencias De Portugal , який став улюбленим
Крем для рук від Essencias De Portugal , який став улюбленим
Крем для рук від Essencias De Portugal , який став улюбленим
Крем для рук від Essencias De Portugal , який став улюбленим

🥥 Текстра білого кольору, досить щільна, та живильна. Середньої густини.

🥥 Аромат просто неймовірний, я від нього в захваті. Приємний , солоденький, ванільно-кокосовий . При цьому не задушливий. Хочеться постійно вдихати . Саме такий, як я уявляла , та шукала.

🥥 Склад : Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glycine Soja Oil*, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Parfum, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Squalane, Cocos Nucifera Oil*, Panthenol, Xanthan Gum, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Coumarin.

🥥Наношу невелику кількість крему, та розпроділяю масажними рухами по руках , або інших зонах, що потребують зволоження.

Шкіра його відразу поглинає , стає бархатистою, мякою, зволоженою , та доглянутою . Лише маленької горошини достатньо і шкіра отримує бажане живлення.

🥥Загальні враження:

- стильний дизайн , наявність коробочки , що надає презентабельний вигляд

- туба компактна, зручно брати із собою в сумочку

- неймовірний аромат

- приємна текстура, яка швидко поглинається

- не залишає плівки , та дискомфорту

- чудово живить , для сухої шкіри- це ідеальна знахідка

- дуже економний , адже для одного використання потрібно зовсім трішки засобу, тому вистачить на довго

Моя оцінка 10 з 10 .

Дуже радію , що відкрила для себе такий крутий засіб .

І звісно рекомендую ! ❤️

Ну і звісно по традиції добавляю відео .

Вдячна за вашу увагу , підтримку та коментарі .

Завдяки Вам хочеться покращувати свої дописи і на максимум вкладати себе !

Запрошую до перегляду!

Цьом ❤️