Інна ✨

Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick 30 Orange

Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick 30 Orange

Маю у своїй колекції помад яскраву мандаринку Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick у відтінку 30 Orange. Люблю цю формулу, в мене були ще декілька відтінків, але зараз я практично не використовую матові помади та залишилась лище ця через свій унікальний колір. Я довго шукала саме помаранчевий відтінок, щоб він не уходив в рожевий.

Формула у помади дуже приємна та комфортна, мусова, яка не застигає дуже швидко та дає себе нанести/розподілити.

Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick 30 Orange

Продукт чудово поводить себе на щічках! Я переношу трохи помади на палітру, потім вбиваючими руками переношу на пензль та наношу на обличчя. Без проблем розтушовується навіть на пудрі без тонального крему, відтінок ну дуже красивий, все виходить дуже швидко! Результат стійкий - я зі своєю комбінованою шкірою не закріплюю зверху пудрою і рум'яна чудово тримаються весь день. За рахунок того, що формула вельветова і помада не застигає миттево, в мене немає ніяких проблем з тим, щоб використовувати продукт у якості рум'ян. Так, помада пігментована і треба наносити небагато, але я нічого не мою проти яскравого рум'янцю, останнім часом дуже подобається на собі багато рум'ян.

Ще я часто використовую цю помаду як аджастер для червоних помад, коли хочу додати теплоти відтінку.