Kostenko_Nastya👩‍🦰

Стійка крем-фарба Malva

Стійка крем-фарба Malva

Привіт, красуні💋

Я дуже вибаглива рижуня)) Для мене знайти ідеальний колір для фарбування - ще той квест. То надто тьмяний, то надто червоний, то сподобалась фарба, а на наступне фарбування знайти цей відтінок не можу...

Скажу одразу - фарбуюсь я вже багато років сама. Я ненавиджу, коли хтось торкається мого волосся - мені це дуже неприємно. І ось останній раз мій квест у пошуку фарби закінчився двома коробочками фарби Malva (колись нею фарбувалась, стійкість мені дуже подобалась). Одна з них надто червона (колір 232 Червони корал), інша - надто тьмяна (колір 734 Тиціан). І тут я подумала: "А якщо змішати?". Ось про мій експеремент піде мова далі.

Ну, що ж, поїхали!

Тут все по стандарту - картона коробочка з усією основною інформацією трьома мовами. В середині знаходяться:

  • Пакетик крем-фарби об'ємом 40 мл.
  • Пакетик окислювача об'ємом 40 мл.
  • Маска для волосся об'ємом 15 мл.
  • Рукавички.
  • Інструкція.

Фарба та окисник були білого кольору. Пакетики відкриваються легко. Я одразу змішала обидві фарби. Змішуються дуже легко, не розшаровуються. Одразу після змішування фарба стала злегка жовтуватого кольору, під час роботи з нею колір фарби у мисочці ставав по стандарту фіолетовим.

Консістенція стала кремова - я б сказала така собі золота середина - і не рідка, і не густа, тому працювати з нею було легко.

Фарба аміачна, тому суміш мала характерний аромат. Але він не був надто їдкий, хоча цим фарби для волосся мас-маркету особливо похизуватись не можуть.

Тепер розкажу про процес фарбування.

Перед фарбуванням у мене було:

  • Волосся довжиною трохи нижче плечей.
  • Волосся рідке, сухе, пошкоджене.
  • Відросше натуральне коріння 2-3 см на 6 рівні тону без сивини.
  • Колір по довжині - світло рудий, фарбований.

Спочатку я нанесла суміш на відросше коріння. Через 20 хвилин нанесла суміш по довжині, залишила ще на 20 хвилин. Наноситься фарба легко, рівномірно розподіляється по волоссю. У мене не викликала печіння, зуду чи якоїсь алергічної реакції. Двух пачок мені повністю вистачило на все фарбування.

Після спливу часу спочатку проемальгувала фарбу на волоссі, змила шампунем, нанесла маску для волосся (свою, а не ту, що йшла разом з фарбою).

Змилась фарба добре, але трошки сліди зі шкіри не домились.

Коліром я залишилась повністю задоволена. Був саме яскравий рудий, без "червонинки", дуже насичений.

Волосся профарбувалось рівномірно, коріння було профарбовано в тон з довжиною.

Волосся не стало соломою, не випадало.

Через місяць колір трохи підвимився (при регулярному митті кожні 2-3 дні), але яскравість та насиченість не втратив (а цим фарби з мас-маркету рідко можуть похизуватись).

Самою фарбою та кольором я залишилась повністю задоволена.

Як висновок хочу відмітити тезово усі плюси та мінуси:

Плюси:

  • Стійкий, насичений та яскравий колір.
  • Відсутність реакції на шкірі під час фарбування.
  • Повільне змивання кольору.
  • Мінімальне пошкодження волосся.
  • Бюджетна ціна.
  • Ненасичений запах аміаку.

Мінуси:

  • Для себе не побачила.

Ось якость так, мої красуні, від себе я б рекомендувала цю фарбу для використання.