Sasha_ua

Двокольорові рум'яна I Heart Revolution Heartbreakers Matte Blush

Двокольорові рум'яна I Heart Revolution Heartbreakers Matte Blush

Рум’яна завжди є важливою частиною мого щоденного макіяжу. Найперше, що мене захопило - це їх пакування: яскраве, привабливе, у формі сердечка, яке неможливо не помітити. Єдиний мінус це те, що закривається воно нещільно.

Двокольорові рум'яна I Heart Revolution Heartbreakers Matte Blush
Двокольорові рум'яна I Heart Revolution Heartbreakers Matte Blush

Аромат у рум'ян нейтральний і ледве відчутний, що є плюсом для тих, хто не любить занадто насичених запахів.

Текстура приємно вразила – вони надзвичайно м'які і шовковисті на дотик, завдяки чому легко наносяться і розтушовуються. Матовий фініш додає обличчю природного вигляду, без зайвого блиску.

Відтінки. Їх два: персиковий і рожевий, які можна змішувати між собою для створення третього, унікального кольору. Це дає можливість підлаштовувати колір під свій настрій чи образ, створюючи щось нове. Я наношу рум’яна кистю, тому завжди міксую)

Стійкість. Тримаються рум’яна на шкірі протягом усього дня, не втрачаючи своєї свіжості. Навіть після активних годин залишаються на місці.

Важлива особливість бренду – це те, що I Heart Revolution не тестує свою косметику на тваринах 🐰

Загалом, ці рум'яна - чудовий вибір для щоденного використання, коли хочеться додати трохи кольору та підкреслити свою природну красу. Наношу їх у зовсім невеликій кількості.