Кузя Ю-а

Маскування недоліків шкіри

Маскування недоліків шкіри

Магічний олівчик, який маскує прищики, підсушує їх та надає здорового вигляду шкірі.

В мене колір 02. Максимально натуральний та максимально універсальний.

Без жовтизни, швидше навпаки з холодком. І от напевно саме він, цей оливковий підтон - маскує недоліки ідеально.

Маскування недоліків шкіри

Цей корректор ідеально маскує висипання, недоліки, темні кола.

Подається в форматі олівчика, та має надніжну, злегка кремову текстуру, що дозволяє рівномірно розподілити засіб точково.

Формула на основі воску містить саліцилову кислоту (1,8%), бісаболол, REGU®- SEB і вітамін-антиоксидант Е. Тому засіб не лише надійно замаскує погрішності на шкірі, але і сприяє їх швидкому загоєнню.

Я вирішила дуже показово продемонструвати перекриття, бо це дійсно феєрична штука)

Що найкраще маскувати мені? Так, темні кола і недосип. А особливо, коли втретє за місяць хворієш, додаються висипи.

Але як видно з результату, перекрито недоліки та темні кола. Причому, більше ніж на 100%. Звісно, цей засіб саме для прищиків та висипань, але на темних колах я показала всю міць та силу засобу. І так, він ну дуже крутий!

Носився засіб цілий день і почервоніння коло носика, які видно було зранку - пригасились. І злегка підсушились. А от за це, цей корректор виходить на перше місце тепер в моїх щоденних мейках.