anya_kozachenkoo

Tree Hut - знайомство з новим брендом

Tree Hut - знайомство з новим брендом

Нещодавно на сторінці Makeup в інстаграмі був класний конкурс спільно з Beauty.brands.Ukraine, і мені пощастило бути в двійці переможців. Подарунком був набір від бренду Tree Hut гель для душу та цукровий скраб для тіла. Раніше засобами від цього бренду не користувалася, але знаю, що цей американський бренд користується великою популярністю.

Sparkling gel wash Tropic glow має великий об'єм - 532 мл (вистачить на довго). Гель має в собі золотисті блискітки, які після змивання на тілі звичайно не залишаються, але в пляшці виглядає круто 🔥

Аромат дуже приємний солоденький, ключові ноти - мигдаль, золотий бурштин та австралійське  сандалове дерево. Гель дуже добре піниться, утворюючи дуже ніжну та делікатну пінку. Розхід економний, потрібно нанести буквально з виноградину засобу, щоб очистити шкіру, мені гель дуже сподобався.

Shea sugar scrub Pink hibiscus має також великий об'єм - 510 грам. Перше, що я відмітила як відкрила баночку - це неймовірний фруктово-квітковий аромат. Ключові ноти гібіскус, мак та малина, це настільки приємно пахне, що неможливо передати і найголовніше, цей аромат залишається на тілі після скрабування. Скріб щільний, густий, ненадто жорсткий, відлущує делікатно. Шкіра після нього супер ніжна та м'яка. Раніше я користувалася скрабами від Victoria's Secret, але тепер після цього скрабу VS просто нервово курить в стороні😅

Це дуже класний засіб, обов'язково спробую й інші аромати.

Дякую Makeup за такий класний подарунок ❤️

Tree Hut - знайомство з новим брендом
Tree Hut - знайомство з новим брендом