Допомога чи звичайний догляд ?

Допомога чи звичайний догляд ?

Loreal зазвичай досить якісна та ефективна косметика, якщо підібрати правильні засоби догляду.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Serum не викликав вау ефекту.

В порівнянні з іншими олійками, що були раніше, це можна сказати стандарт.

Волосся у мене я вважаю в гарному стані, не вау, але я досдатньо про нього піклуюсь. Люблю салонні ефекти, коли волосся блискуче та шовковисте. При використанні олійки, єдине, що побачила - це термозахист.

Незмивний засіб, розроблений фахівцями бренду L’Oreal Paris, містить рослинний кератин і масло какао. Ці компоненти включають білки, вітаміни та жирні кислоти, завдяки яким сироватка піклується про волосся.

Волосся не жирнить, не склеює, не обтяжує.

Без силіконів.

Пляшечка з переробленого пластику, радує, що дбають про довкілля. Зручний дозатор. Для довгого волосся знадобиться 3-4 пшики.

Склад : Aqua / Water, Glycerin, Vp/va Copolymer, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 17200 / Red 33, Ricinus Communis Seed Oil / Castor Seed Oil, Tocopherol, Hydroxyethyl Oleyl Dimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxycitronellal, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Theobroma Cacao Seed Butter / Cocoa Seed Butter, Ethylhexylglycerin, Behentrimonium Chloride, Polyquaternium-6, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Alpha-isomethyl Ionone, Geraniol, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance.

Допомога чи звичайний догляд ?
Допомога чи звичайний догляд ?
Допомога чи звичайний догляд ?