Ірина 🦋

Парфумований лосьйон для тіла з ароматом чорничного печива

Парфумований лосьйон для тіла з ароматом чорничного печива

Я дуже люблю засоби американської фірми 🇺🇸 Bath and Body Works. яка виробляє та продає ароматну косметику для тіла та ванної, ароматичні свічки, приладдя для купання, місти, антисептики для рук , дифузорів для дому та авто. Магазини мережі працюють по всьому світу 🌎 понад 400 магазинів у більш ніж 30 країнах світу

Bath & Body Works був заснований у 1990 році в Огайо, США. На початку своєї діяльності бренд спеціалізувався на виробництві натуральних мил та лосьйонів для рук 👋🏼. Назва Bath & Body Works була обрана, щоб відобразити різноманітність продукції бренду – від засобів для догляду за тілом до ароматичних свічок.

Фактично, Bath & Body Works не тільки нещодавно увійшла до рейтингу найвідоміших інтернет-магазинів краси та здоров'я в США, а й у четвертому кварталі 2023 року Bath & Body Works стала одним із провідних брендів засобів по догляду за шкірою та косметикою на думку жінок у США.

Парфумований лосьйон для тіла з ароматом чорничного печива

У моїй колекції були і є різні засоби від цього бренду місти, парфуми, креми, лосьйони, спреї для дому, свічки, віск, ароматизатори для авто.

У колекції є постійні аромати, які випускаються з кожною новою колекцією цілий рік, змінюється лише дизайн упаковки, є такі, що виходять лише в певну пору року осінні, новорічні, літні..., а є такі, що виходили разово і більше не повторювалися.

Пакування: Прозорий пластиковий флакон, з дуже зручною кришечкою фліп-топ. Об'єм 236ml

Зовнішній вигдяд: Лосьйон середньої густоти, кольору топленого молока

Аромат: дуже насичений, дуже солодкий і стійкий, пахне печивом та чорницею 🫐

З ароматом Santa’s Blueberry Shortbread 🍪 в мене був міст, крем та лосьйон 🫶🏼

У лосьйону консистенція набагато легша ніж у крему. Він містить у своєму складі 🌰олію ши та кокосу🥥, а так само вітамін Е. Розподіляється по шкірі легко 👏🏼, швидко вбирається не залишає на тілі плівки, жирності чи липкості. Їм комфортно користуватися як у холодну❄️ пору року, так і влітку☀️. А ось крему я віддаю перевагу більше в зимку, або тим у кого суха шкіра можливо саме він підійде краще. Я дуже люблю наносити цей лосьйон перед сном 🌜, він дійсно парфумований, його аромат я можу відчути навіть на ранок, від нього пахне постільна білизна та мій одяг ♥️

Зараз у мене залишився тільки лосьйон, на жаль цей аромат поки більше не випускають, але якщо колись у зимовій ☃️ колекції він з'явиться знову, я обов'язково його куплю 🛍️

Це чудові парфумовані засоби для себе чи на подарунки 🎁 близьким людям 🫶🏼

А ви знайомі із засобами Bath and Body Works? 🛁

🛍️Bath and Body Works Forever Red

🛍️Bath and Body Works You're The One

🛍️Bath and Body Works Freesia Daily Nourishing

🛍️Bath and Body Works Calypso Clementine Daily Nourishing

🛍️Bath and Body Works Wild Madagascar Vanila

🛍️Bath & Body Works In The Stars

🛍️Bath And Body Works Into The Night