Beautiful land💞

Мої підсумки набіру від українського бренду Honest Products

Мої підсумки набіру від українського бренду Honest Products

У цьому дописі хотіла зробити підсумки набору та поділитися своїми враженнями загалом.

Це українська продукція, і вона нітрохи не гірша за іноземні бренди. Кожен засіб з набору справді вражає своєю якістю.

Особливо хотіла б відзначити крем для рук. Його текстура ніжна та легко вбирається в шкіру, залишаючи відчуття зволоженості на довгий час. Аромат крему став для мене справжнім відкриттям – духмяний, приємний, він надовго залишається на шкірі, що приносить ще більше задоволення від використання.

Також я дуже задоволена шампунем та бальзамом. Вони чудово доглядають за моїм волоссям, надаючи йому здорового блиску та м'якості.

Мило з набору теж заслуговує на похвалу – воно дбайливо очищає шкіру, не пересушуючи її.

Кожен засіб у цьому наборі має свою родзинку, і це робить користування ними справжнім задоволенням.

Обов'язково познайомтеся з цим брендом, якщо ще не мали такої можливості. Я також у майбутньому хочу спробувати інші засоби, адже бренд має чудовий асортимент продукції.

Дякую MUC за таку можливість спробувати ці чудові засоби, і дякую дівчатка за увагу🌺.