Viktoria_Ilnytska

Matcha facetox mask | Joko Blend

Matcha facetox mask | Joko Blend

Почати ранок зі склянки води з лимоном - непогано. Та ще краще - нанести паралельно маску для обличчя. Сьогодні обрала для себе matcha facetox mask🌿

Matcha facetox mask | Joko Blend

Маска представлена в пакетику обʼємом 20 грам. Відкривши його, одразу відчувається приємний аромат зеленого чаю🌿

Основними функціями є:

  • очищення
  • боротьба з запаленнями
  • зволоження
  • тонізування

Висипаємо вміст пакетику у ємність та розводимо з невеликою кількістю теплої води до утворення однорідної консистенції. Краще трішки не долити ніж перелити, адже це глиняна маска. Я трішки перелила і в мене вона вийшла рідкувата, тим не менш її вдалось нанести на обличчя і поки я пила водичку, вона, працювала☺️

Час витримки 10-15хв

Опісля змила теплою водою та нанесла зволожуючий крем.

Увесь час масочка дуже приємно пахла, стягувати шкіру обличчя почала вже під кінець витримки.

Серед активних компонентів у складі міститься біла глина, матча, алантоїн, гель алое вера.

Біла глина робить шкіру обличчя більш гладкою, повертає їй здоровий свіжий вигляд. Прискорює обмінні процеси, виводить токсини.

Екстракт алое вера має протимікробні властивості, загоює мікропошкодження шкіри, звужує пори.

Алантоїн прискорює процес оновлення клітин епідермісу, пом'якшує шкіру, робить її пружною і гладенькою, позбавляє від плям, подразнень і почервоніння.

При частому використанні розгладжуються зморшки, тож думаю замовити більший грамаж.

Враження по застосуванню цієї маски тільки хороші: шкіра помітно висвітлилась, освіжилась, пори очистились, не було відчуття сухості, на дотик стала мʼякою💫

Вона чудово підійде для ранкових процедур усім типам шкіри у тому числі - зрілій💚