Ta_nyaaaaaaa

Talika Bio Enzymes Hydration Mask | Зволожувальна маска для обличчя

Talika Bio Enzymes Hydration Mask | Зволожувальна маска для обличчя
Talika Bio Enzymes Hydration Mask | Зволожувальна маска для обличчя

Нагадую, що ця маска була у наборі, який я отримала у подарунок від Makeup 🫶🏻

Попередні огляди засобів із набору:

1. Біоферментні зволожувальні патчі для контуру очей 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/26920/

2. Супер-весела бульбашкова маска, яка не залишить без позитивного настрою 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/26601/

Зволожувальну маску давно хотіла спробувати, а особливо після допису O_Skomska, яка заінтригувала крутезним ефектом і гарними враженнями після використання.

Нарешті я дійшла до цієї масочки 🤗

Talika Bio Enzymes Hydration Mask | Зволожувальна маска для обличчя

Пакування у маски звичне для тканинних, нічого нового.

Виробник: Франція

Об‘єм 20 грам.

Ціна станом на сьогодні становить 330 грн.

Відкривний надріз у пачці гарний і вона легко завдяки цьому відкривається.

Отож відірвавши верх пакету я побачила величеееезну кількість сироватки-есенції: густої, кремової, молочного кольору.

Аромат у маски інтенсивний, косметичний.

Сама маска по товщині здивувала, адже ще через пакет відчувалася як штуки 3 😅

Маска щедро захована у захисні плівки з обох боків.

Тому «відходів» дуже багато 😅 Адже сама маска дуже тоненька

Маска виготовлена з біоцелюлози, а за відчуттями схоже на гідрогелеву основу. Дуже тоненька і невагома. Виглядає і відчувається як "друга шкіра".

Лекало мені підійшло непогано, трішки забагато було основи для носу, але це не проблема, я її підгорнула. Навколо рота теж не зовсім ідеально сіла. Однак загалом має непогано виконані анатомічні вирізи

Як я уже зазначила, маска виготовлена на основі чистої біоцелюлози і має високий вміст активних інгредієнтів:

🌱 сахарид ізомерат - суміш вуглеводів, що мають здатність утримувати воду в епідермісі, емолент;

🌱 екстракт квітки Арніки має протизапальні та заспокійливі властивості;

🌱 екстракт кореня Жовтої Гентфані має протизапальні та антисептичні властивості;

🌱 екстракт Ахіллеї Мільфоліум має антиоксиданті та заспокійливі властивості;

🌱 екстракт Артемізії має протизапальні властивості;

🌱 натрію гіалуронат - сіль гіалуроновоі кислоти, яка зволожує та підтримує вологу в шкірі.

Прямо чудовий склад для моєї чутливої шкіри із поодинокими запаленнями☺️

Маску я нанесла на 25 хв.

*за рекомендаціями виробника слід витримувати 15-30 хв

Максимально приємні відчуття від маски: прохолода, розслаблення, зволоження.

Жодного дискомфорту: ні печіння, ні свербежу, ні поколювання.

Для мене нанесення і витримка цієї маски стала суцільним задоволенням. Вона значно приємніша, ніж звичайна тканинна. А саме з такою маю досвід вперше.

Після зняття маски шкіра глибоко зволожена, приємна на дотик, природньо сяє.

Залишки есенції прибираю ватним диском, змоченим у тонері. Не люблю залишки сироваток/есенцій після масок, так як вони викликають у мене нові висипання.

Особисто я залишилася приємно враженою після використання зволожуючої маски Talika.

Вона - крутий варіант для екстреного і швидкого зволоження шкіри обличчя. Також зручно брати будь-куди із собою ☺️

Однак не стану її повторювати через високу вартість. Бо для менеце щось із розряду "розкіш, помножена на вічність" 😂

Незважаючи на це, Talika запала мені у серце і найбільш вподобаним мною продуктом з набору стала саме ЦЯ зволожуюча МАСКА, про яку йдеться у даному дописі.

За відчуттями вона найкомфортніша з усіх, що мене були. Зволоження після неї відчуваю протягом доби 💧 З цього можна зробити висновки, що дія маски дуже потужна!)

🤭а ще, мені здається, що навіть по фото видно скільки задоволення я отримала від використання цього продукту)