Ta_nyaaaaaaa

Новорічний релакс з бульбашковою маскою Talika

Новорічний релакс з бульбашковою маскою Talika
Новорічний релакс з бульбашковою маскою Talika

З Новим роком, красуні 🎄

Не можу сказати, що дуже святкувала і не спала до ранку, але.. на ранок вигляд бажає кращого 😂 Тому після 4годинного сну я вирішила привести себе хоча б частково у порядок, завдяки масці для обличчя 💆‍♀️

І так, я вирішила обрати маску з подарункового набору із боксика від Makeup Club - https://club.makeup.com.ua/looks/26239/

Отож сьогодні на затесті Talika Bubble Mask Bio-Detox 🫧

Бульбашкова маска колись була у мене, але у форматі крему. А от формат тканинного лекала, просоченого подібною речовиною для мене новий.

Що для мене важливо - пакет з маскою легко відкрити. Всередині тканинна основа щедро просочена сироваткою.

Додаю фото ДО. Шкіра дещо роздратована, присутні незначні набряки та висипання 🫣

Маска стандартно наноситься на обличчя. Напевно через не дуже гармонічні пропорції, на моє обличчя майже жодна маска не сідає ідеально. Так сталося і з цією. Єдиний плюс, який я помітила - вона не сповзала протягом усього часу витримки (ну майже, якщо не враховувати зону підборіддя наприкінці🥲).

Майже відразу після вилучення з упаковки, завдяки контакту з киснем, маска ДУЖЕ активно і швидко починає пінитися.

Піна, утворюючись на масці, зовсім не щипає, не колить і не створює дискомфорту. Навпаки, вона наче робить легкий масаж, при цьому не лоскоче ☺️

Також присутні надзвичайно приємні і бажані зранку відчуття прохолоди й свіжості 💦

Уже перед зняттям маска максимально забульбашіла 🤣 Здається, шар піни був 1.5-2 см і вона почала опадати на очі та до рота.

Тому я чимшвидше побігла знімати її з обличчя.

Знявши тканинне лекало, я помітила, що бульбашки є і ПІД маскою, проте тоншим шаром)

Після зняття залишків у мене лише приємні відчуття та враження. Шкіра неймовірно м’яка, прямо бархатиста та заспокоєна. Крім того, вона так ніжно сяє і виглядає більш здоровою.

Звісно, без жодних надзвичайних див, алеее.. це ж тканинна маска))

aqua (water / eau), glycerin, cocamidopropyl betaine, dipropylene glycol, disiloxane, methyl perfluorobutyl ether, methyl perfluoroisobutyl ether, sodium cocoylapple amino acids, phenoxyethanol, sodium chloride, hexylene glycol, ethylhexylglycerin, hydroxyethylcellulose, perfume (fragrance), disodium edodium , tetrasodium edta, butylene glycol, sodium nitrate, oryza sativa (rice) extract, vitis vinifera (grape) fruit extract, glyoxal, morus alba fruit extract, solanum melongena (eggplant) fruit extract, 1,2-hexanediol, ethyl hexanediol, saccharomyces / rice ferment filtrate, camellia sinensis leaf extract, castanea crenata (chestnut) shell extract, diospyros kaki fruit extract

Зазначу у загальному, що склад безпечний і спрямований передусім на очищення та зволоження. Кому цікаво, пропоную розглянути кожен компонент:

• Aqua (Water / Eau) - це базова складова, вода, яка використовується в якості розчинника для інших інгредієнтів.

• Glycerin- гліцерин володіє властивостями зволоження і допомагає підтримувати вологу шкіри.

• Cocamidopropyl Betaine: Це м'яке очищувальне засіб, яке також може мати зволожуючі властивості.

• Dipropylene Glycol - це розчинник, який допомагає іншим інгредієнтам проникати в шкіру.

• Disiloxane - силіконовий компонент, який здатен полегшувати нанесення та надавати відчуття гладкості.

• Methyl Perfluorobutyl Ether та Methyl Perfluoroisobutyl Ether - ці інгредієнти можуть взаємодіяти з іншими компонентами для утворення бульбашок, які надають ефект піднімання і очищення.

• Sodium Cocoyl Apple Amino Acids - дериват кокосового масла, який використовується як очищувальний агент.

• Phenoxyethanol - консервант, який допомагає зберігати продукт та запобігає розвитку бактерій.

• Sodium Chloride - використовується як загущувач або регулятор консистенції.

• Hexylene Glycol - розчинник та зволожувач, який покликаний покращувати текстуру продукту.

• Ethylhexylglycerin - зволожувальний інгредієнт та антисептик.

• Hydroxyethylcellulose - загущувач, який може поліпшувати текстуру та консистенцію продукту.

• Perfume (Fragrance) - ароматизатор.

• Disodium Edetate та Tetrasodium EDTA - комплексори металів, які допомагають підтримувати стабільність продукту.

• Butylene Glycol - зволожувач та розчинник.

• Sodium Nitrate - сполука, яка використовується в якості регулятора pH.

• Oryza Sativa (Rice) Extract - ккстракт рису, який має заспокійливі та відновлювальні властивості.

• Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract - екстракт винограду, який багатий антиоксидантами та поживними речовинами.

• Glyoxal - засіб, який використаний для зберігання продукту.

• Morus Alba Fruit Extract - екстракт білої тутової ягоди, який може мати заспокійливі властивості.

• Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract - екстракт баклажана, який містить антиоксиданти.

• 1,2-Hexanediol та Ethyl Hexanediol - зволожувачі та розчинники.

• Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate - ферментований екстракт рису, який підтримує відновлення шкіри.

• Camellia Sinensis Leaf Extract - екстракт листя чаю, багатий антиоксидантами.

• Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract - екстракт шкаралупи каштана, який може мати антисептичні та антибактеріальні властивості.

• Diospyros Kaki Fruit Extract - екстракт хурми, який містить антиоксиданти та вітаміни.

Отож тут є різноманітні інгредієнти: як зволожувачі, очищувачі, антиоксиданти, так і заспокійливі компоненти, які сприяють збереженню вологи, очищенню та живленню шкіри.

Отож бульбашкова маска Talika мені дуже сподобалася)

Гарно піднімає настрій і покращує стан шкіри всього за 10 хв ☺️ Зволоження, освітлення, надання сяяння, зняття набряків і навіть легкий масажик - це все про Talika Bubble Mask Bio-Detox

Мій ранок першого дня року вона однозначно зробила кращим 😁

Дякую за увагу 😘