OKazkova

Найніжніша подорож

Найніжніша подорож

На знайомство з Wanderlust мене спокусила красуня Missmili своїм описом чарівного аромату, що нагадує абрикосове варення😋 У Mermade є декілька продуктів із цим ароматом: крем для рук, парфумований міст, парфумована вода, дезодорант, гель для душу, лосьйон для тіла та сольовий скраб. Для початку я обрала крем для рук. Детальніше про нього далі👇

30 г крему в тубі бузкового кольору з гвинтовою кришечкою та стильною картонною коробочкою. Формат 30 г дуже зручний: і насолодитися вистачить, і влізе у найменшу сумочку. Вся необхідна для споживача інформація є і на коробочці, і на тубі.

Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Mangifera Indica Seed Butter, Persea Gratissima Oil, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Parfum, Xanthan Gum, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Retinyl Acetate, Аscorbic Acid, Рantothenic Acid, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Citronellol

З корисного у складі:

  • олія ши - живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає та відновлює шкіру
  • гліцерин - зволожує, відновлює
  • олія манго - живить, зволожує, пом’якшує
  • олія авокадо - зволожує, омолоджує, пом’якшує
  • токоферилацетат - вітамін Е - антиоксидант
  • пантенол - зволожує, загоює, заспокоює
  • ретинілацетат - вітамін А - оновлює, омолоджує
  • аскорбінова кислота - Вітамін С - антиоксидант, має протизапальні та відбілювальні властивості
  • пантотенова кислота - Вітамін В5 - зволожує, відновлює

Крем білого кольору, середньої густини. Дуже легко розподіляється по шкірі. Швидко вбирається. Не залишає на шкірі ані відчуття плівки, ані липкості, ані жирності. Одразу ж робить шкіру м’якенькою, чудово зволожує на живить. І огортає шкіру приголомшливим ароматом.

Піраміда

  • Початкова нота: жасмин, османтус, троянда
  • Нота серця: тубероза, жасмин
  • Кінцева нота: амбра, кедр

Кожен аромат Mermade по-своєму прекрасний. Але Wanderlust став моїм новим фаворитом, щойно я відкрила тубу з кремом. Він дуже ніжний та легкий. Пахне свіжим ранковим букетом білих квітів, аромати яких гармонійно поєднуються та утворюють найпрекраснішу композицію. Щодо абрикосового варення, то за бажанням його дійсно можна відчути! Красуня Missmili розповіла, що цю абрикосовість надає аромату османтус. Надзвичайно цікаво😍

А ще знаєте, що нагадує Wanderlust? Аромат мого нового гелю для душу Style Milano від Avenue Des Parfums (допис: https://club.makeup.com.ua/post/47591/). А воно й не дивно, бо у них дуже схожа піраміда!

Виробник асоціює аромат з ранковою дорогою до аеропорту з паспортом та валізами в руках і передчуттям відпустки у серці. Дуууже приємна асоціація. Але я не знаю, як пахне дорога до аеропорту, бо в аеропорті не була😁 Для мене аромат Wanderlust про ніжність та тендітність, про юність, про теплі посмішки, про щось надзвичайно чисте, світле, невагоме.

Та якщо аромат Wanderlust - це передчуття подорожі, то ця подорож неодмінно має бути у якесь надзвичайно приємне, комфортне й безтурботне місце. Обирайте своє місце мрії та поставте на стіл у вишуканому готельному номері свіжий букет білих квітів - це буде Wanderlust😏

✨ крем у зручній тубі з привабливим дизайном

✨ містить цінні доглядові компоненти у складі

✨ чудово зволожує та живить шкіру

✨ швидко вбирається та не залишає ані липкості, ані жирності

✨ має неймовірно приємний аромат, у який неможливо не закохатися

Крем для рук став моїм першим продуктом із ароматом Wanderlust. І так мене вразив цей аромат, що згодом я придбала ще й парфумований лосьйон для тіла🥰 Насолоджуюсь кожною краплиночкою засобів Wanderlust. І щиро рекомендую познайомитись із цим ароматом у будь-якому із продуктів бренду, бо всі вони чудові.

Дякую за увагу🫶