𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Шампунь-піна для ніг з сечовиною, алантоїном та екстрактом евкаліпта

Шампунь-піна для ніг з сечовиною, алантоїном та екстрактом евкаліпта

Шампунь -піна для ніг - новий для мене продукт, раніше нічого подібного не пробувала. Зазвичай стопи мила тим же, що і все тіло (милом, або гелем для душу).

Шампунь-піна для ніг з сечовиною, алантоїном та екстрактом евкаліпта
Шампунь-піна для ніг з сечовиною, алантоїном та екстрактом евкаліпта
Шампунь-піна для ніг з сечовиною, алантоїном та екстрактом евкаліпта
Шампунь-піна для ніг з сечовиною, алантоїном та екстрактом евкаліпта

Формула цього засобу створена не тільки для ретельного очищення, а і догляду за шкірою стоп. Шампунь-піна має глибоко зволожувати, пом'якшувати загрубілі ділянки, сприяти регенерації тканин і загоєнню, знімати запалення і дезодорувати, прибираючи неприємний запах. Також засіб має антибактеріальний і протигрибковий ефект.

Шампунь підходить для всіх типів шкіри, особливо схильної до грибка.

Формат як і у звичних нам пінок для обличчя.

Пластиковий флакон оснащений помпою- дозатором, що дуже зручно і практично.

Силою натиску контролюється бажана подача засобу у необхідній кількості.

Піна на виході об'ємна, м'яка і як хмаринка пухнаста.

Аромат приємний, свіжий, нагадує зелене яблуко з кислинкою.
Наносити слід на вологу шкіру, після чого змити водою, або видалити залишки серветкою.

При нанесенні шампунь-піни на шкіру відчуття абсолютно комфортні. Пінка довго не осідає, в процесі гарно розноситься по всій ділянці, текстура у неї приємна. Після активного масажу зазвичай я змиваю її водою.
Піна якісно очищує стопи, видаляючи існуючі забруднення. Змивається легко не лишаючи після себе будь якої плівки. Я обожнюю засоби з сечовиною, бо цей компонент дає глибоке зволоження, тому після використання цієї пінки шкіра зволожена, без натяку на сухість і стягнення.

Додатковим бонусом є приємні тактильні відчуття: гладкість і пом'якшення, це стосується і грубих ділянок. Пінка забезпечує тривале відчуття чистоти і свіжості, нейтралізує сторонні запахи. Завдяки алантоїну прискорюється регенерація шкірного покриву, а екстракт евкаліпту допомагає зняти запалення.
Так, як піна використовується локально на невеликій площі, то витрачається вона економно.

Користуватися нею приємно, особливо ця річ стане знахідкою, у кого дійсно є певні проблеми з ногами.

Дякую за увагу!