Hanna Domashenko

Avenue Des Parfums | Style Milano

Avenue Des Parfums | Style Milano
Avenue Des Parfums | Style Milano

Я вже зізнавалася вам у своєму коханні до Avenue Des Parfums і хочу зробити це ще раз! Сьогодні мова піде про доглядові засоби для тіла - про парфумований гель для душу Style Milano.

Style Milano - це гель для душу до однойменного аромату бренду. Він білоквітковий, ніжний і дуже жіночний. Чимось нагадує за настроєм Good Girl Gone Bad! Аромат дійсно гарно тримається на шкірі! Він перетворюється на ніжну пінку і дарує відчуття аромату по всій ванній...

Початкова нота: Жасмин, Османтус, Шипшина корична
Нота серця: Індійська тубероза, Нарцис
Кінцева нота: Амбра, Кедр

Avenue Des Parfums | Style Milano
Avenue Des Parfums | Style Milano
Avenue Des Parfums | Style Milano

Разом з цим гелем відчуття чистоти подовжується за рахунок аромату. Шкіра пахне квітами, а від вас віє жіночністю! З ним я ніби квіткова фея!

Тепер мрію, аби у бренду з'явився ще такий бальзам чи крем для тіла з цим ароматом! Ну вже дуже сильно він припав мені до душі! Хочеться подовше втримати цей ніжний аромат на собі тонкою вуаллю!

Треба, мабуть, поповнити поличку ще й ароматом Style Milano! Адже в тандемі з цим гелем для душу аромат ніжних, білих квітів, туберози та амбри буде супроводжувати мене ще довше! Обожнюю лишати по собі манящий ароматний шлейф...)