Olga Voronova

Мамина сестра рекомендує

Мамина сестра рекомендує

Коли я запитала у тьоті, що б вона порекомендувала, вона перечислила пів її косметички, а потім сказала, що подумає. Думала місяць, і ось.

Звучання на них абсолютно різне!

Якщо мама це басейн з квітковими ефірами та солоденькими нотами, то тьотя це про айву, прикрашену пудрою та квітами, але в такій вражаючій концентрації.

В мами було два шанси, зелений та рожевий. І я, як справжній злодій, користувалась ними. Fraîche став коханням на все життя, а ось з tendre не склалось.

Мама завжди робить «хмарку» та «заходить» в неї. Мене вона парфумила так само. Мені здавалось це недостатнім. Тому що треба, щоб багато. Щоб запитували, хто так гарно пахне. Тому коли мама була на роботі злодій проник в наш дім. То була сцена душу з фільмів. Замість води була туалетна вода.

Додому я повернулась раніше, ніж закінчились уроки. Бо нудити мене почало ще до початку уроків😅

Як вже казала, початок феєричний, а саме фруктовий. Аромат айви з притаманною їй терпкістю. На собі я чую його недовгого, він трансформується в шалену мильність🙈 Але на своїх дівчатах подобається.

В опис потрібно додати, що має anti-âge ефект. Бо така ніжність та квітучість з фірмовою базою будинку Chanel дивує.

Аромат-березень, для весняного променаду) Універсальний та живий.

Мені подобається! Але не на мені🙃