Фечко Христина

Трішки сяйва)

Трішки сяйва)

Літо закінчується, а я хизуюся яскравими новинками від бренду Born to shine 😎

Нещодавно стала однією з переможниць розіграшу і отримала чарівні подарунки від цього бренду

Born to shine — бренд, за яким вже давно слідкую, і досить довго заглядалася щоб щось придбати, а тут таке везіння, ще й так багато продуктів (якщо чесно, то й досі не вірю, що вся ця краса тепер в мене)

По-перше, бренд має дуже красиве пакування, яке завжди впізнається

По-друге — дуже часто бачу відгуки, що продукція крута 🔥

Трішки сяйва)

Пензлик зручний в руці і естетично привабливий

Ворс щільно набитий та пружний. Форма пензля заокруглена із тоненьким кінчиком, також пензлик має вигин, що робить його зручнішим для створення стрілок.

Пензлів такої форми в мене ще не було тож залюбки буду користуватися ним, але, після того як привчуся, бо поки виходять лише товсті лінії 😅

Чому мені раніше ніхто не казав, що неонові пігменти це така пожежа?

Тепер маю три відтінки:

Помаранчевий — номер 96

Жовтий — номер 92

Зелений — номер 94

Пігменти яскраві, насичені, матові, легкі в роботі, добре з'єднуються з іншими відтінками.

Самі по собі пігменти дуже яскраві, але для більшої насиченості їх слід наносити на базу, але варто зазначити, що база для матових пігментів не має бути липкою. В якості бази можуть слугувати олівці для очей, бази під тіні, рідкі або кремові тіні.

Вже руки чухаються щось з ними зробити 😏

Слюда в самісіньке ❤️

На вигляд неймовірна, всі три відтінки створюють сяючий фініш та вологий ефект ✨

Відтінок 82 — то любов, що вкрала моє серце 😍 Слюда великого помолу, відтінок схожий на золоту бронзу.

Відтінок 108 — слюда середнього помолу, переливається ліловим, є золоті часточки.

Відтінок 109 — "Шампань", відбиває в ніжно-рожевий.

Відтінки нереально сяючі і я обов'язково буду їх використовувати як і для чогось креативного, так і для повсякденних макіяжів

Відтінок 9 — дуже гарний пастельний лавандовий колір,

гарно наноситься, після нанесення застигає та стає матовий

Аквалайнер, після висихання, не тріскає, також, зазначено, що при ультрафіолетовому світлі має змінювати колір

Мені дуже подобається і обов'язково використовуватиму)

Поки не відкривала його бо вже маю клей для глітеру від NYX, але чула багато хороших відгуків.

Зазначено, що клей має мати хорошу липкість, що допоможе добре зафіксувати як і слюду великого помолу, так і дрібнодисперсні пігменти