O_Skomska

Засіб від натертостей шкіри Shelly

Засіб від натертостей шкіри Shelly

Завдяки бренду Shelly я полюбила доглядати за ніжками, та ручками , адже вони створюють круті , якісні засоби .

Цього разу вийшла дуже цікава новинка, яка точно знадобиться - це засіб від натертостей шкіри ніг😍

Довгий період часу я обираю лише якісне взуття .

В підлітковому віці - це був жах, адже було всеодно на комфорт - сприймався лише візуал . Не зручно , все натирає , зате красиво ....🤪

Навіть обираючи якісне взуття - дуже часто трапляється так, якщо це нова покупка особливо - босоніжки , шлепки , чи лофери (де матеріал трішки грубіший) є певний період часу, що потрібно розносити , адаптуватись . Може бути просто дискомфорт , а можуть бути і натертості до крові...Так в мене сталось із босоніжками(фото в кінці) .

Далі про засіб :

🤍Дизайн мінімалістичний , та приємний.

🤍Засіб запакований в картонну коробочку , де вказана необхідна інформація.

🤍Об'єм 15 g

Засіб від натертостей шкіри Shelly
Засіб від натертостей шкіри Shelly

🤍Всередині знаходимо зручний пластиковий стік з аналогічним дизайном.

🤍Розмір маленький та компактний, поміститься в маленьку сумочку.

🤍Формат нагадує твердий дезодоронт .

🤍Внизу розміщенний круглий роллер , прокручуючи його - підіймається стік .

🤍Текстура тверда, білого кольору, при нанесенні -прозорий .

🤍Легко наноситься і ковзає по шкірі .

🤍Аромат свіжо солодкий, дуже легкий, ледь відчутний .

(на фото показано всього кількість стіку - він дуже економний, тому вистачить на довго )

🤍Засіб збагачений активними компонентами, які перешкоджають натиранню шкіри ніг взуттям. Створює на поверхні шкіри захисну плівку(вона не жирна, не липка, взагалі не відчутна) зменшує тертя шкіри, запобігаючи подальшій появі ран і мозолів.

Бджолиний віск у формулі засобу має пом'якшувальні та протизапальні властивості, сприяє швидкому загоєнню різноманітних ушкоджень та регенерації тканин.

Засіб також містить гідрогенізовану касторову олію, яка сприяє зволоженню, відновленню та тонізуванню шкіри.

🤍Спосіб застосування:
наносити за потреби на суху шкіру проблемних ділянок, схильних до натирання. Оновлювати засіб кожні 4 години.

🤍Термін придатності:
36 місяців, 12 місяців після відкриття

🤍зручний формат стіку, щоб брати із собою

🤍текстура легко наноситься (не кришиться, не розстає )

🤍безбарвний та непомітний на шкірі (що дуже зручно , адже пластирі досить добре видно, якщо відкрите взуття)

🤍приємний, легкий аромат

🤍створює на поверхні шкіри захисну плівку, яка пом'якшує тертя (не відчувається , не липне)

🤍захищає вразливі місця від ураження

🤍запобігає появі ран і мозолів

🤍сприяє процесам регенерації тканин( я мала рану від босоніжок(на фото), завдяки засобу процес регенерації проходить швидко - це результат за 3 дні).

Я звісно рекомендую завжди купувати якісне взуття, але якщо стається так, що все ж десь щось починає натерати - це чудовий помічник, який потурбується, щоб не було гірше.

Більше не потрібно купувати та носити пластирі, які постійно відклеюються, або навпаки залишають ще шар клею !

Попереду мене очікує покупка лоферів і я сподіваюсь , що не потрібно буде використовувати даний засіб , але якщо все ж щось піде не так - я вже маю підстраховку🤍 дякую Shelly за турботу