DARIIAKOVACH

BLESS BEAUTY LIFTING CONTOUR

BLESS BEAUTY LIFTING CONTOUR

Привіт, красунечки 🕊️Мою любов до Bless Beauty ви знаєте, я обожнюю цю косметику за якість і доступні ціни.

Цього разу я покажу вам аналог Kiko. Я довго шукала скульптор саме такого формату, як кіко, але в половину дешевше. Чому?

Бо я не з тих, хто витрачає мільйони на косметику, мене душить жабка і я зізнаюсь в цьому.

Bless створили цей стік ніби для мене, адже в ньому шикарно все

У мене 04 тон, найхолодніший

BLESS BEAUTY LIFTING CONTOUR

PARAFFINUM LIQUIDUM, MICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, PARAFFIN, POLYISOBUTENE, MICROCRYSTALLINE WAX, SYNTHETIC WAX, SILICA, COPERNICIA CERIFERA WAX, PHENOXYETHANOL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, CAPRYLYL GLYCOL. MAY CONTAIN : CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Упакування

Мега стильне, пластиковий чорний футляр, який приємно тримати в руках. Знизу є номер відтінку

Продукту дуже багато і вистачить надовго

Колір

Кольори не холодні, вони природні, якщо ви шукаєте скульптор, який відтінює сірим, не ваш формат. Я за природній вигляд, а від природи моя тінь аж ніяк не сіра. Так як я шатенка, волосся у мене темне, але на сонці з рудим відливом, я взяла найтемніший і найхолодніший відтінок. Як на мене, він мені ідеально підійшов.

Стійкість

Тримається 12 годин, не тікає з обличчя і бездоганний вигляд у мене цілий день. Але до обличчя я не торкаюсь впродовж дня

Дівчатка, що сказати, здивували мене Bless і цього разу. За трохи більше 200 грн я отримала чудовий стійкий продукт, з природнім виглядом, що підкреслює мої риси

Раджу спробувати і вам

Обіймаю 🤍