FancyNickname

The Ritual of Karma - випромінюй добро

The Ritual of Karma - випромінюй добро

The Ritual of Karma.
Цей ритуал натхненний давнім індуїстським віруванням: живи з хорошою кармою і твори добро.
У мене з Карми зволожуючий крем для тіла.


Велика напівпрозора зовнішня баночка у кольорі ритуалу з міцного пластику. Внутрішня біла баночка витягається для заміни рефілом.
На золотистій кришечці слоган Your body. Your soul. Your Rituals. як нагадування філософії бренду.
Розхід невеликий, 220 мл ніжного білого кремчику мені вистачило на кілька місяців.
Крем ідеально підійшов моїй сухій шкірі. Користуюсь переважно після ранкового душу, він швидко вбирається і лишає відчуття шовковистості.
Аромат лотоса і білого чаю дуже ніжний і ненав'язливий. Якщо не читати що на баночці, то відчувається ніжно-квітково. На моїй шкірі запах практично не тримається.

The Ritual of Karma - випромінюй добро
The Ritual of Karma - випромінюй добро
The Ritual of Karma - випромінюй добро
The Ritual of Karma - випромінюй добро

Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylheptyl Caprylate, Undecane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Betaine, Ubiquinone, Squalane, Sodium Hyaluronate, Tridecane, Glyceryl Stearate, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Ceteareth-20, Isohexadecane, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Allantoin, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

Якщо порівнювати, то по відчуттях крем Karma більш легкий по текстурі, а Mehr плотніший і жирніший.

Якщо робити рейтинг ароматів, то Mehr для мене наразі в топі 🧡

Огляд крему The Ritual of Mehr тут: https://club.makeup.com.ua/post/48847/