Ірина 🦋

Набридли зубні пасти зі звичайним смаком? Як щодо м'яти та жасмину?

Набридли зубні пасти зі звичайним смаком?  Як щодо м'яти та жасмину?

Я люблю пасти італійської 🇮🇹 фірми Marvis за їх незвичайний смак, періодично купую різні, чергуючи їх із пастами інших брендів. Це дуже відомий бренд у світі стоматології 🌏

Вбивця зубного нальоту і запорука здоров'я всієї ротової порожнини — професійна паста Marvis Jasmin Mint здивує вас своєю ефективністю, освіжальним 🌿 м'ятно-жасминовим 🌸 ароматом і приємним смаком 😋

Вона містить ксиліт та фтор. Ці речовини вже не перший рік відомі в стоматології 🚑 як найбільш сильні «захисники» зубів 🦷 від карієсу. У складі містяться і два абразиви: діоксид кремнію та гідроксид алюмінію. Головна їх особливість полягає в тому, що вони дуже дбайливо видаляють наліт і роблять емаль гладенькою, не залишаючи на ній подряпин.

Властивості:

🦷 ретельно чистить зуби

🦷 запобігає утворенню зубного каменю

🦷 піклується про ясна

Пакування: У паст цього бренду дуже гарний дизайн. А також ,м'який тюбик створюються з екологічно чистого алюмінію. Цей метал славиться не лише тим, що аж ніяк не змінює властивості засобів, які контактують з ним, а й простотою переробки та можливістю повторного використання на виробництві. Єдине, що мені не подобається, що у пасти всередині немає защиною плівки від першого відкриття🧐

O'єм: 85ml, 25ml та найменьша мініатюра 10ml

Зовнішній вигляд: Паста білого кольору 🤍 консистенція не дуже густа, нагадує крем або густі вершки🍦 Пояснюється така консистенція наявністю у складі зубних паст Marvis целюлозної смоли, яка, крім іншого, запобігає розшаровуванню цієї косметики та її передчасному висиханню.

Набридли зубні пасти зі звичайним смаком?  Як щодо м'яти та жасмину?
Набридли зубні пасти зі звичайним смаком?  Як щодо м'яти та жасмину?

На мій погляд паста піниться 🫧 не дуже сильно, мене це влаштовує. Смак незвичайний і насичений, все як заявлено, жасмин+м'ята, мені чоловікові смак цієї пасти подобається. Очищаючі здібності теж хороші, почуття свіжості та чистоти присутні ще довго після чищення зубів 😁

Паста підходить для всіх членів сім'ї 🧑‍🧑‍🧒‍🧒, відмінно освіжає подих і при регулярному використанні перешкоджає появі карієсу та інших захворювань зубів.

На пробу можна придбати мініатюри цих паст, а також купити цілий набір мініатюрок по 25ml з 7 різних смаків, і зрозуміти, який вам подобається більше 🤗

Додатково можливо придбати тримачі для зубної пасти😉

Також разом з цією пастою на makeup я придбала Відбілювальна зубна паста з ксилітолом Marvis Whitening Mint + Xylitol, про неї розповім пізніше ☺️

А ви пробували пасти від Marvis?