Lily♥️

МММ… неперевершено! Phantom Intense Paco Rabanne

МММ… неперевершено! Phantom Intense Paco Rabanne

Відразу скажу, що я однозначно рекомендую цей аромат , якщо ти шукаєш вишуканий цікавий аромат ддя чоловіка! Як добре, що тут в Make Up Club завжди можна ділитися враженнями і бути корисним. Отооож поїхали)

Цей аромат остання новинка, фланкер з лінійки Phantom. Все, що я сказала, коли почула його :"Мммммм"! Вау!🤤

Phantom Intense був випущений в 2024.

  • Верхні ноти: Кардамон, Апельсиновий Цвіт і Лимон

(верхні ноти на старті відчуваються добре, цитруси дуже смачні)

  • Ноти серця: Лаванда, Ром і Шавлія

(далі я відчула лаванду, алкогольні нотки присутні, дуже вишукано і навіть запахло нішею, тому переконуюсь, що варто заглядати і в люкс, там є багато цікавого!)

  • Ноти бази: Ваніль, Кедр і Мох.

(відчувається ваніль і мох, база приємна, не липка, не нудна і не приторна)

Phantom Intense був створений парфумером Dominique Ropion, Anne Flipo, Juliette Karagueuzoglou і Paul Guerlain.

Щодо флакону досить цікавий) незвичний, але прикольний).

МММ… неперевершено! Phantom Intense Paco Rabanne
МММ… неперевершено! Phantom Intense Paco Rabanne
МММ… неперевершено! Phantom Intense Paco Rabanne

Сам семпл виконаний чудово, дуже інформативно і з активним QR-кодом, який переводить тебе на сайт бренду на сам аромат. Дуже зручно!

Отож, цей Фантомчик мені сподобався!

PHANTOM Intense, якого не лякає ніч, захоплений хвилюванням сутінків, втілює в собі непереборно сміливу сторону сучасної мужності. Цікаві інгредієнти з винятковим поєднанням : яскрава лаванда бадьорить, а ваніль, що викликає звикання, і флердоранж надають PHANTOM Intense загадкового відтінку.

Красиво!!!❤️