Качайло Тетяна

Зубна паста з активованим вугіллям від Dentissimo premium oral care.

Зубна паста з активованим вугіллям від Dentissimo premium oral care.

Коли я вперше відкрила тюбик чорної зубної пасти Dentissimo, мені здалося, що я готуюся до зйомок у фільмі жахів. Глянувши на щітку в голові одразу пробігло від «що це таке?» до «чи не забагато експериментів для ранку?» Але цікавість перемогла, і я наважилася на цей чорний ритуал.

Під час чищення я мала вигляд, наче щойно з'їла пачку вугілля, але результат був навіть краще ніж я очікувала. Смак у пасти приємний, мʼятний, не дуже виражений. Сказати, що зуби стали білішими після першого ж використання не можу, але в роті довго було відчуття чистоти та свіжості . Мабуть, це магія активованого вугілля, яке всмоктує всі неприємності з поверхні зубів. Доречі, після полоскання ротової порожнини не залишається ніякого натяку на те що паста була чорною, що не може не радувати 😆

До речі, в пасті також є ксиліт і фтор, які мають захищати від карієсу. Ну а вітамін Е, як виявилося, не лише корисний для шкіри, а й дбає про здоров’я ясен. Це ж чудово, що можна отримати і догляд, і відбілювання в одному тюбику!

Зубна паста з активованим вугіллям від Dentissimo premium oral care.
Зубна паста з активованим вугіллям від Dentissimo premium oral care.

Чесно кажучи, спочатку я думала, що це буде просто одноразова авантюра, але тепер паста Dentissimo зайняла почесне місце на моїй поличці у ванній. Можливо, це не так страшно, як здалося на перший погляд. Навпаки, тепер це мій новий спосіб почати день з усмішкою!

Качайло Тетяна
4
Підписники
0