Vik_Sem

Чутлива та проблемна шкіра більше не страждатиме.

Чутлива та проблемна шкіра більше не страждатиме.

Сироватка бренду WISHLIST центелою CENTELLA SERUM підкорила мене своєю ніжністю та ефектом. Поєднання передових технологій догляду та натуральні інгредієнти, дарує шкірі неймовірне живлення, зволоження та відновлення.

Об'єм - 30 мл - солідний об'єм для сироватки.

Упаковка. Картонна коробочка сірого кольору з яскравою інформацію і виконана у стилі бренду. Доречі, кожна сироватка має свій колір упаковки і виконана в однаковому молодіжному стилі. За класикою, для таких засобів-кришечка з піпеткою, претензій до якості упаковки не виникло.

Чутлива та проблемна шкіра більше не страждатиме.

Aqua, Niacinamide, Propylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, Inulin, Sodium Hyaluronate crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Alpha-glucan oligosaccharide, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid.

Цитата косметолога:

“Сироватка з центеллою – це чудовий спосіб підтримувати шкіру в ідеальному стані. Вона не тільки забезпечує глибоке зволоження, але й допомагає відновити шкіру, роблячи її здоровою і сяючою.”

Активні інгредієнти:

  • Екстракт Центелли – 7% – стимулює вироблення колагену, покращує мікроциркуляцію і сприяє відновленню шкіри.
  • Biolin – 1% – підтримує мікробіом шкіри, покращуючи її захисні функції.
  • Alpha-glucan – забезпечує глибоке та тривале зволоження, даруючи шкірі необхідні поживні речовини.

Сама пляшечка зроблена з темного скла з кришечкою-піпеткою, що закручується. Така пляшечка добре захищає сироватку від сонячного світла. Пляшечка з кришкою захищена невеликою прозорою наклейкою, що гарантує відсутність відкриття до потрапляння у ваше користування.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 24 місяці / 3 місяці після відкриття

Текстура сироватки ніжна, густа, злегка масляниста, але без жирності та липкості. Вона легко розтікається по шкірі.

Аромат зовсім невеликий, нагадує трав'яно-водянистий запах, який потім випаровується зі шкіри.

Моя шкіра - схильна до почервоніння, реагує на холод вітер, дуже чутлива, а Т-зоні злегка розширені пори.

Від сироватки очікую - зволожуючого та заспокійливого ефекту зі зменшенням лущення та почервоніння, зміцнення епідермісу, відновлення.

Сироватка чудово розподіляється по шкірі, її найніжніша текстура лягає на шкіру тонким шаром.

Одразу після нанесення шкіра миттєво розгладжується, відчувається класне почуття комфорту, заспокоєння подразнень.

Сироватка досить швидко вбирається без сліду, вона не жирніє і не скочується. Просто ідеальний у цьому плані продукт.

Мені подобається використовувати цю сироватку після вечірніх процедур, таких як пілінг, скраб, тоді Центела робить неймовірне:

  • добре зволожує шкіру
  • заспокоює її після перепаду температур чи обвітрювання
  • знімає запалення (які точково бувають у мене)
  • відновлює епідерміс
  • робить шкіру більш пружною та щільною

Склад та ніжна текстура дозволяє використання цієї сироватки і взимку, і влітку. Причому вона підходить до будь-якого типу шкіру. Центелла у складі відмінно регулює себовиділення, зволожує та розгладжує шкіру.

Для мене ця сироватка більше лікувальний засіб, ніж доглядовий, тому що при проблемах зі шкірою вона проявляє себе чудово.

Мені подобається її легкий, але виражений антивіковий ефект, як виглядає шкіра після її використання, гладкість, шовковистість на дотик. Більш рівний тон та колір обличчя. Загалом центелла у складі це цілющі еліксири, які необхідні будь-якому типу шкіри.

Сироватку я рекомендую як базовий догляд.

Плюси:

  • шикарний склад
  • немає сильного запаху
  • ніжна тектура
  • добре вбирається
  • зволоження
  • відновлення
  • зняття лущення та почервоніння
  • знімає запалення

Мінуси:

  • не виявлено