O_Skomska

Розкішний догляд від IN.TUMNO

Розкішний догляд від IN.TUMNO

Я вже розповідала вам про круту пінка -мусс 2 в 1 від бренду IN.TUMNO з допису :

https://club.makeup.com.ua/post/49012/ .

В комбінації з нею я використовую долядаючий йогурт для тіла №03 .

Для мене це ідеальне поєднання✨

🌸Засіб представлений в прозорій пляшечці з якісним дозатором, який видає необхідну кількість продукту.

🌸Дизайн дівчачий , використані фіолетово- білі кольори.

🌸На етикетці є вся необіхдна інформація для спрживача.

🌸Об'єм 200 мл.

Розкішний догляд від IN.TUMNO
Розкішний догляд від IN.TUMNO
Розкішний догляд від IN.TUMNO

🌸Продукт дійсно має текстуру йогурту- досить легка , комфортна білого кольору.

🌸Дуже швидко поглинається, не залишає плівки та дискомфорту.

🌸Має легкий аромат , що поєднує в собі карамельне бізе + квітку апельсину + кокос .

Це солодке, та ніжне поєднання.

Карамельне бізе надає солодкий та трішки ванільний аромат. Квітка апельсину добавляє легкість та свіжість. Кокос звучить тут дуже гарно , добавляючи екзотичні нотки.

Для мене це солодкий , теплий , затишний та розслаблюючий аромат.

Люблю користуватись ним після душу, лягати в ліжко і ще довго , втулившись носиком, відчувати на своєму тілі.

🌸Йогурт містить 99 % натуральних компонентів, виготовлений без спирту, силіконів, парабенів, штучних барвників і синтетичних добавок.

В основі продукту — трегалоза, природний енергетик і пребіотик, який посилює бар’єрну функцію шкіри, запобігаючи втраті вологи.

Олії мигдалю та авокадо інтенсивно живлять, зволожують, заспокоюють і підтягують шкіру, а вітамін Е — уповільнює появу ознак старіння.

Panthenol забезпечує протизапальну й ранозагоювальну дію.

▫️засіб має зручний формат пляшечки та дозатора;

▫️милий дівчачий дизайн

▫️комфортна текстура

▫️дуже приємний аромат

▫️ швидко поглинається шкірою

▫️після використання шкіра м’яка, гладенька, пружна і доглянута

Дуже полюбила даний засіб, рекомендую спробувати, особливо для тих, хто шукає ефективний і ніжний догляд для тіла💕