Olha🍒

Найкращі олівці для губ!

Найкращі олівці для губ!
Найкращі олівці для губ!

всі ж знають, що один й той самий відтінок помади/олівця та й всіх косметичних продуктів може виглядати по різному в залежності від підтону шкіри? тому так важко підібрати саме ту помаду, а особливо червону, яка буде виглядати гарно, не вульгарно і не буде жовтити зуби.

наприклад в мене холодний підтон, тому маю вибирати відповідні відтінки. такі я і знайшла у Eveline 👇🏻

його беру вже кілька років поспіль, бо він ідеальний :) досі не вірю, що так випадково я знайшла олівчик, який так підходить під мій природній колір губ, майже такий самий колір!

а тепер, який він має вигляд (додаю фото до та після нанесення):

також люблю з ним наносити тінт від Colour Intense Lip Care Tint Balm "Ожина", який теж ідеально підходить! в результаті маємо цілісне комбо

(або додаю улюблений бальзам від Nivea у вишневому кольорі, теж виходить соковито і цікаво)

треба було підібрати олівчик під червону помаду, тому теж звернула увагу на цю ж лінійку.

в живу підібрала цей, замовила і так, він теж дуже круто ліг 💔

подивіться, як він романтично виглядає навіть самостійно :)

я могла б нанести просто червону помаду для завершення образу, але це нудно і давайте для ВАУ ефекту нанесемо мою улюблену олійку від Ламель Dazzle Glow 404 ⚡️

думаю, тут слова зайві, я в захваті 🫣

вони дуже м'ягенькі, стійкі, в звичайному дереві і з точилкой. при щоденному використанні може закінчитись через 2-3 місяця :)

так, фото не презентабельне, але це все, що залишилось зараз 😅

сподіваюсь, що вам було корисно і ви дізнались про себе щось корисне 💋

обіймаю ✨