brusnichka_valera

Lifter Plump від Maybelline - знахідка чи дарма потрачені кошти?

Lifter Plump  від Maybelline - знахідка чи дарма потрачені кошти?

Всі дівчата мріють про великі (але гарні) губи. Не придурюйся що не хочеш (знаю хочеш,але в розумній мірі)

Я власниця не великих і не обʼємних губ (нажаль). Тому колоти я їх категорично не хочу,але обʼєм то мати хочу.. і що робити?

На просторах інтернету я почала шукати як можна збільшити обʼєм не вдаваючись до косметології. І хвала всевишнім - люди і бренди придумали блиски які збільшують твої ниточки до вареників (ну так завжди в описі під продуктом).

Блисками від Maybelline якористуюсь давно і знаю що на них немає алегрічної реакції, бо в складі як описувалось є перець чилі (я була в шоці і в очікуванні як воно буде пекти і чи буде взагалі). Тому бігом оформила замовлення і красунчик в кольорі 008 - Hot Honey (вирішила спробувати нейтральний відтінок щоб не перебивати колір губ) був у мене в руках.

Що ми маємо? Маленький бутильок (обʼємом 5.4 мл) якого потім я зрозуміла що вистачить на пів життя..

І бігом же наносити...Бо треба ж ВАУ ефект одразу...

Хто ж знав що моя чутливість до всіх порогів болю на стільки велика (пекло губи так що я думала помру)хах

Але..пекло лише перші хвилин 10..потім печіння зупинилось і мої ниточки перетворились в справжні вареники з вишнею,але по кольору там звісно далеко не вишня,але...

Дівчата! Найголовніша помилка! облизувати губи!! Не облизуй! Перші хвилин 20 точно...бо будеш кашляти далі ніж бачиш....

Тепер все це зʼєднаємо і матимемо:

ефект ВАУ - Є!

печіння - пережити можна,після другого нанесення вже не так пекло і зараз я ним користуюсь як звичайним блиском на постійній основі (просто звикнути треба)

вигляд - блискучі і насичені губи прям красуня за 5 хвилин:)

Скажу чесно,хлопці дивились першим ділом лише на мої губи...а потім на мене...хах

Тому,якщо хочеш мати ВОУ ефект- купувати варто, гроші не на вітер:)

Додаю відео користування блиском))

Lifter Plump  від Maybelline - знахідка чи дарма потрачені кошти?
Lifter Plump  від Maybelline - знахідка чи дарма потрачені кошти?
Lifter Plump  від Maybelline - знахідка чи дарма потрачені кошти?
brusnichka_valera
2
Підписники
0