olenamoli

Фарбую вії вперше і сама

Фарбую вії вперше і сама

Чого я не робила цього раніше?

У мене достатньо непогані вії від природи, але мають світлі кінчики. Від того вони виглядають коротшими, ніж насправді.

І я вирішила їх пофарбувати. Звісно, можна було піти до майстра, але легкі шляхи не для мене. 😁

Обрала фарбу для брів та вій від C:EHKO. У мене вже був позитивний досвід з їх фарбами для волосся.
Відтінок 05 - Чорний, ще в палітрі є графіт, коричневий та світло-коричневий.

Зверніть увагу, що оксиданта в комплекті немає, треба купувати окремо. Це не проблема, на сайті є, вартість ~50 грн за 60 мл.

Об'єм фарби теж 60 мл, і в мене таке враження, що вистачить її не на один рік.

Оксидант я не купувала, в мене був від фарби для брів Igora. Проблем через "нерідний" оксидант не було.

Фарбую вії вперше і сама

Що мені одразу сподобалося: у фарби немає їдкого аміачного запаху, вона комфортно відчувається на віяї, не подразнює очі.

При змішуванні колір фарби трохи здивував, бо став фіолетовим, на віях теж залишався таким, і тільки перед змиванням почорнів.

Як наносила фарбу

Оскільки це мій перший досвід, я думала, що все швидко та легко зроблю щіточкою для туші. Але нічого не вийшло. Фарба щільна, і нанести рівномірно від коренів до кінчиків не вдавалося.

Тоді спробувала зубочисткою, якою замішувала фарбу та оксидант. І це виявилося так зручно і легко. Звісно, наносимо не гострою стороною, а горизонтально.

На фото мені не дуже вдалося передати результат, повірте на слово, що війки добре профарбувалися, потемнішали, візуально видовжилися, особливо нижні. Вийшов ефект, наче вії з легкою тушшю.

Я дуже задоволена таким результатом і буду періодично повторювати фарбування.