O_Skomska

Незамінний догляду за ніжками у спекотні дні, та після важкого дня

Незамінний догляду за ніжками у спекотні дні, та після важкого дня

Охолоджуючий гель для ніг з ментолом та олією м'яти від бренду Shally -це новинка , яка мене просто вразила своєю ефективністю .

🌊Гель має зручний формат .

🌊Пластикова, прозора пляшечка, крізь яку видніється гель дуже красивого аквамаринового відтінку.

🌊Дозатор-помпа, білого кольору, зроблена якісно , працює справно, за потреби блокується.

🌊Об'єм 200 мл

🌊Вартість : всього 250 грн (і він вартує кожної гривні).

🌊На етикетці є вся необхідна інформація для споживача.

Незамінний догляду за ніжками у спекотні дні, та після важкого дня
Незамінний догляду за ніжками у спекотні дні, та після важкого дня
Незамінний догляду за ніжками у спекотні дні, та після важкого дня
Незамінний догляду за ніжками у спекотні дні, та після важкого дня

🌊Текстура гелева, легка, при нанесені має прозоро - голубий відтінок з маленькими бульбашками .

🌊Аромат мятний, досить насичений , свіжий.

🌊Процес використання :

Гель дуже легко розпроділяється, приємний на дотик, ковзає по шкірі і моментально починає поглинатись .

Після нанесення відчувається легка прохолода (яка тримається декілька годин), що супроводжується приємний ароматом навколо .

Шкіра швидко поглинає засіб , він не залишає липкості, жирності, чи дискомфорту.

Дуже економний у використанні. Потрібно лише один натиск дозатору і цієї кількості вистачає на одну ніжку.

🌊Активні компоненти: сечовина, ментол, олія м'яти, камфора, екстракт кінського каштана, кофеїн.

Я використовую даний гель в кінці дня, коли відчуваю в ніжках втому, або набряки , що часто буває в спеку.

Але найбліше я відчула потребу в даному гелю після одного івенту, що відвідала нещодавно в Києві .

Цілий день на ногах , спека, приїхавши додому ввечері я просто не відчувала ніг , лише сильна втома та важкість .

Гель став для мене справжнім спасінням , після нанесення, засіб чудово охолоджує, тонізує і при цьому розслабляє, зникає дискомфорт і відчуття тяжкості.

Шкіра стає зволожена , та пом'якшена.

Це просто sos засіб в таких ситуаціях .

Я вперше користуюсь таким продуктом , мені сподобалось в ньому абсолютно все , почитаючи від дизайну - закінчуючи ефектом.

Щиро рекомендую !