NataliaBlinova

Garnier Fructis Hair Food Mask:

Garnier Fructis Hair Food Mask:

Ця маска — справжня зірка! Напевно, ви вже чули про неї або навіть пробували, адже її аромат просто неймовірний — той самий, що хочеться з’їсти. Я обрала цю маску після процедури діагностики волосся, де мені порекомендували її завдяки відмінному складу. Я в цьому не експерт, але повірила на слово! Маска має приємну густу текстуру, що робить її ідеальною для пошкодженого волосся.

Призначення:
Відновлення пошкодженого волосся.

Об'єм:
390 мл — вистачить надовго!

Ціна:
Приблизно 300 гривень.

Способи використання:

  • Як бальзам-ополіскувач.
  • Як маску.
  • Як засіб для догляду без змивання.

Що сподобалось:

  1. Великий об’єм — вистачить надовго, навіть якщо використовувати часто.
  2. Універсальність: три способи застосування.
  3. Аромат — той самий фруктовий вибух, який хочеться вдихати знову і знову.
  4. Доступність: її легко знайти в будь-якому магазині чи онлайн.
  5. Відмінне співвідношення ціни та якості.
  6. 98% інгредієнтів натурального походження.

Що засмутило:
Чесно кажучи, нічого!

Я обожнюю маски з цієї серії від Garnier. До "Папайї" у мене було дві бананові, і вони теж стали фаворитами. Зараз моя друга баночка "Папайї" майже пуста, і я шукаю, що спробувати далі. Якраз зараз на неї невелика знижка, тож це ще один плюс.

Допоможіть обрати наступну!
Обираю між маскою "Макадамія" для розгладження сухого і неслухняного волосся (кажуть, вона пахне карамельно-горіховим десертом) та “Ананасом”. У "Макадамії" вища ціна, і її доведеться почекати, бо доставляють із ЄС. А от “Ананас” можна замовити одразу зі знижкою у 54 гривні — як бонус, ще й на каву з корицею залишиться!

А яка маска подобається вам? Напишіть в коментарях, буду рада почути ваші рекомендації!