Столярчук Юля

Всім відомий GARNIER FRUCTIS Гудбай посічені кінчики.

Всім відомий GARNIER FRUCTIS Гудбай посічені кінчики.
Всім відомий GARNIER FRUCTIS Гудбай посічені кінчики.

Колись пам'ятаю , ще мама купувала мені його, а вже пройшло стільки років, і та реклама гудбай посічені кінчики.

Купивши знову , бо лінь було обирати , щось нове .

І так вже хотілось знову затестити ці засоби після довгої перерви , і зрозуміти , чи щось змінилось чи ні.

Як на мене то аромат раніше був приємнішим , але це не так і значно , і цей також є приємним.

І хочу нагадати , що основна місія шампуня промити шкіру голови , і вимити той себум.

Більше цей засіб не може зробити, і пам'ятаємо , що шампунь наносимо тільки на шкіру голови , на довжину вистачає того , що буде стікати з шкіри , бо якщо наносити по довжині волосся , є ймовірність ще більше його пересушити.

Тому я ніколи особливих надій не ставлю на цей засіб. А ще в мене сухий тип волосся , тому я особливо за цей етап не переживаю .

Але все ж бувають такі шампуні, що мив , що не мив однаково.

шампунь має більш густу текстуру і не розбігається по руці, його зручно наносити.

А тут все прекрасно, волосся промите ,і швидко не бруднится, тому я задоволена на всі 10/10 🧡

Бальзам має густу текстуру , яку легко розподіляти по волоссі , засобу потрібно не багато .

Що я можу сказати про цей бальзам ?

це те , що він гарно справляється з своєю задачею , волосся не жирнить.

Моє кучеряве волосся не обтяжує, волосся після нього мягке і піддатливе до розчісування .

Від цих засобів не потрібно очікувати , що посічених кінчиків не буде , бо це не можливо , ні один засіб з цією задачею не справиться . Бо посічені кінці обовязково потрібно відрізати.

Але і нових посічених волосків не зявилось , тому я можу щиро і цей засіб радити 🧡