ksnklb

Lemon Sorbet for Lip..Lipss

Lemon Sorbet for Lip..Lipss

Якщо ви також додаєте лимон до чаю та обожнюєте блиски для губ з легким шимером, то ви за адресою, адже тут я розповідаю про унікальний наразі Lipper – з шимером 😍.
Так, він прозорий з дрібним золотистим шимером, що додає об'єму та родзинки.. хм.. чи може лимончику.. до цієї новинки 😍.
Трохи про сам Lipper?
Він працює як блиск, адже густа консистенція засобу об'ємно лежить на губах, роблячи їх пухкими та соковитими. Він не "пливе", не липкий та доволі стійкий, якщо не їсти.
Він працює як бальзам, адже справді непогано зволожує та живить губи, а ще у складі є безпечні емоленти, синтетичний бджолиний віск, соняшникова олія, вітамін Е, касторова олія, екстракт портулаку, ну і альмітоіл трипептид.
А як же смачно він пахне 😍 його так і хочеться спробувати на смак, та на щастя під носиком його не чути, бо можна не втриматись 🤭. У нього солоденький лимонний аромат, наче у лимонних цукерок 🍋.
Мені дуже подобається, як цей Lipper натурально виглядає на губах, а ці дрібні блискітки додають свіжості та такого грайливого настрою образу.

Lemon Sorbet for Lip..Lipss
Lemon Sorbet for Lip..Lipss
Lemon Sorbet for Lip..Lipss
Lemon Sorbet for Lip..Lipss
Lemon Sorbet for Lip..Lipss

Усі Lipper йдуть у окремих коробочках, що відповідають кольору ліпера, тут – жовтий) на них є основна інформація, а на самих тюбиках необхідний мінімум. Об'єм 8ml, оскільки засіб густий, то витрата виходить економною (ну принаймні мені зручніше нанести 1 шар, а не пів тюбика одразу). Аплікатор гладенький та не дряпає губи при нанесенні засобу.