Анастасія Фоміна

Шикарний шампунь від Schauma,який закохав мене в себе

Шикарний шампунь від Schauma,який закохав мене в себе

Нічого ніколи не мала проти шампунів від Schauma,але рука ніколи до них не тягнулася.Побачила цей шампунь у якогось блогера в інстаграмі в списку хороших,які не мають в своєму складі силіконів.Почитала склад ,перевірила в програмах різних з розбірками складу косметики і реально,як виявилося шампунь за 70 грн не має в своєму складі силіконів (до речі в складі і правда є якість там певні фруктові екстракти).Для мене не дуже принципово,щоб в шампуні не було силіконів,але цікаво було пробувати.Спробувала і була шокована.Приємний неймовірно свіжий аромат яблука,дуже добре піниться(тобто економічний в використанні),дуже круто промиває,можливо навіть тим,хто має сухий тип шкіри голови,буде підсушувати(пам'ятайте,що це індивідуально).Але моєму волоссю цей шампунь підійшов ідеально,рука до нього тягнеться знову і знову.В мене нормальний тип шкіри голови,я не помітила щоб шампунь мені пересушив шкіру,волосся швидше не жирниться,але і довше чистим не залишається(на 3 день я зазвичай мию вже),доглянуте після миття,м'яке,блискуче і проблем з розчісування немає та і ціна звичайно дуже приваблива як за 400 мл.

Шикарний шампунь від Schauma,який закохав мене в себе

Мені сподобався,точно куплю ще якісь інші шампуні цього бренду на спробу,тому чекайте ще відгуки на шампуні від Shauma.