lyuba_belllaaa

Крем, який хочеться діставати з сумочки Dotyk Парфумований крем для рук Тонка і Дим

Крем, який хочеться діставати з сумочки Dotyk Парфумований крем для рук Тонка і Дим

Випадково познайомилась з кремом для рук львівського бренду Dotyk. Я дуже прискіплива до невеличких брендів, але тут склались зірки - бо і дизайн і запах і головне - начинка супер класні.

Упаковка натхненна формами шанель, і дуже оригінальна. Точно звернете увагу подруг)

Мій аромат -новинка, це Тонка і Дим.

Запах - східно -смолистий, дуже тонкий, лишається на руках більше години.

Склад - органік. Дуже важливо, адже кремом для рук я користуюсь чи не найчастіше.

Крем, який хочеться діставати з сумочки Dotyk Парфумований крем для рук Тонка і Дим
Крем, який хочеться діставати з сумочки Dotyk Парфумований крем для рук Тонка і Дим
Крем, який хочеться діставати з сумочки Dotyk Парфумований крем для рук Тонка і Дим

І головне - це ефект.

Це не силіконова замазка, тут текстура рідкого розкішного флюїду. На обидві руки потрібно порція з пів грецького горіха - крем дуже добре розноситься.

Шкіра супер зволожена, навіть трішки волога (звісно, адже база - це органічні олії). За 2 хвилини це все вбирається і лишається оксамитова м'яка шкіра.

На фото у каруселі - ліва рука без крему, права - з Dotyk-ом.

Хочу ще один аромат у робочу косметичку (сандал і ладан), бо запахи дуже нішеві і разом з тим не перебивають парфуми.

Марка проводить також благодійний збір при покупці крему - тому це точно класний час спробувати щось новеньке.

Дуже приємно зустрічати вартісні українські косметичні продукти ❤️