Олена В

#beautystudymakeupclub.

#beautystudymakeupclub.

1.Промивати голову двічі, користуватись обов'язково кондиціонером і за необхідністю масками. Був період, коли голову промивала один раз і не користувалась масками. І через раз користувалась кондиціонером. І не могла зрозуміти, чому волосся як солома стирчить та ще й дуже сухе.😁

2. База під лак-це не розкіш, а необхідність. Довгий час не користувалась базою під лак. І потім не могла змити з нігтів в'їдливі кольори лаків.

3. Правильно користуватись автозасмагою. Давно років 20 тому дуже полюбляла автозасмагу. Зазвичай наносила тільки на лице і частину рук, що виглядали з-під кофтинок. Про шию забувала😂Виглядало це дивно😣

4. Очищення шкіри. Були періоди, коли я не користувалась ні скрабами, ні у/з скраберами. Погано очищувала шкіру. І хоча висипів ніколи не було, але пори були забиті. Чому одумалась? Да просто якось на одному фото побачила, що пори на носі чорні,наче там земля в них набита. 🤔І тоді змінила тактику) З тих пір все ок!

5. Зволоження, зволоження і ще раз зволоження. Нехтувала зволоженням шкіри тіла. Наприклад, не завжди зволожувала ніжки, живіт. Та і зараз іноді халтурю. Але вже набагато краще)

6. Ігнорування СПФ -це зло. Чесно кажу, що всесвіт до мене виявився прихильним і не наказав пігментацією за те, що ігнорувала СПФ не тільки в місті влітку, а й відпочиваючи на морях. Тепер не випробовую долю-користуюсь санскріном, а також додатково капелюхом/кепкою з травня і до холодів.

7. Бронзатори можуть зістарити вас. Колись дуже любила бронзатори і так їх щедро наносила на щоки, що віку собі додавала .😁

8. Кажу "ні" туші на нижні вії. Прокрашування нижніх вій теж додає віку. Я вже багато років це не роблю).

9. Шкіра шиї теж потребує догляд. Ніколи за своє життя не лягала з макіяжем. Але....не завжди раніше доглядала за шкірою шиї😎

10. Термозахист для волосся! Почала користуватись лише останні роки.

Це пункт, який пропускати ніяк не можна, як і спф для обличчя/шиї, а в ідеалі і всіх відкритих ділянок на тілі.

Дякую за увагу!💙