ksnklb

#beautystudymakeupclub

#beautystudymakeupclub

Хоча на зовсім встигаю за усіма дописами зараз, та тема цього челенджу виявилась досить цікавою, тому швиденько пригадала свої помилки та склала у список)) думаю, що тут нічого нового, адже ці помилки доволі поширені та уроки винесені (принаймні MUC у цьому допоміг). Тому для тих, хто ще не спить 🤭 розповідаю:
1. Не ігнорувати санскрін
Spf, ну як це в цьому списку без нього 🤭. Він би мене точно врятував раніше від опіків та облізлої шкіри.
2. Усі етапи догляду можуть зробити диво
Для мене важливе нанесення усіх етапів догляду, тоді я справді бачу гарний результат на шкірі, тому намагаюсь не ігнорувати та не лінуватись.
3. Краще мати крем для шкіри біля очей, ніж не мати його
Краще її зволожувати хоч інколи, навіть якщо немає ще помітних заломів.
4. І шию також потрібно зволожувати
Для мене важливий етап нанесення кремів на шию та зону декольте, краще не ігнорувати ці зони, і вони будуть виглядати куди краще.
5. Поганих засобів не буває і..
Усе, що не підійшло обличчю, підійде шиї, або вже піде на ноги, цього мене навчив MUC 🤭, тому не варто наносити на шкіру обличчя те, що їй не підходить зовсім.
6. Догляд для ніжок також важливий
З кремом для ніг краще, ніж без нього, і окрім того, що він покращує стан цієї зони, він допомагає зняти втому.
7. Аксесуари для волосся потрібно тримати в чистоті
Після кожного миття голови варто мити щітку для волосся та стежити за чистотою аксесуарів для волосся.
8. Краще купити одну якісну щітку, ніж кілька підробок
Якісна щітка для волосся все ж краще, ніж будь-яка за кілька гривень. Краще заплатити більше або зловити на акціях хороший гребінець, і волосся скаже дякую.
9. Ну все ж не треба видавлювати той прищик)
Я досі інколи змушую себе видихнути і дати тому прищику спокій. На щастя, я тепер запаслась точковими засобами і у прищиків не залишається шансів провокувати мене видавлювати їх😎.
10. Як би не хотілось спати, краще спочатку висушити голову та волосся
Я частенько могла заснути з мокрою головою, бо мила її вже пізно і дуже хотіла спати, а не сушити її 🥲, у висновку – лупа та довга боротьба з нею..
І от, голова вже суха, ідеї усі записані і можна йти спати)) усім мирної ночі та дякую за увагу ❤️.