Beautiful land💞

Кондиціонер для волосся Farmona

Кондиціонер для волосся Farmona

Цей кондиціонер ідеально підходить для пошкодженого волосся та волосся, схильного до випадіння. Завдяки таким активним компонентам, як гідролізований кератин, він відновлює структуру волосся, роблячи його міцнішим та гладким. Екстракт хвоща зміцнює корені та стимулює ріст волосся, що особливо важливо для тих, хто стикається з проблемою випадіння.

Крім того, пантенол і гліцерин глибоко зволожують волосся, надаючи йому м’якості та здорового блиску, а натуральний інулін допомагає підтримувати баланс шкіри голови.

💚Паковання та дизайн

М'який тюбик із пластиковою кришкою, його зручно тримати в руках і стискати для видавлювання продукту.

Дизайн тюбика виконаний у зелених тонах, що підкреслює його натуральність та екологічність.

💚Кришечка

Кришечка фліп топ виготовлена з прозорого зеленого пластику, має круглу форму та гладку поверхню.

💚Консистенція та текстура

Консистенція ну дуже густого крему він добре тримає форму, не розтікаючись, але при цьому він не виглядає липким або важким.

Текстура досить гладка але щільна, але наноситься мягко та рівномірно.

💚Аромат та колір

Колір кондиціонера – біло-молочний з легким блиском.

Аромат специфічний - відає мені трави але вони дуже як на мене навязливі але майже не залишається на волоссі, таким чином виробник хоче показати його натуральність продукту але по складу не так все ніби добре.

💚Склад

Aqua (Water), Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Glycerin, Inulin, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch,  Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Lactic Acid, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum Fragrance

Натуральні компоненти:

  • Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract – екстракт хвоща, рослинний засіб.
  • Glycerin – натуральний зволожувач.
  • Inulin – натуральний пребіотик.
  • Hydrolyzed Keratin – гідролізований кератин (натуральний білок).
  • Panthenol – провітамін В5, часто використовується в натуральній косметиці.

Синтетичні компоненти:

  • Behentrimonium Chloride та Cetrimonium Chloride – кондиціонуючі агенти, синтетичні сполуки.
  • Cetyl Alcohol – жирний спирт, зазвичай виробляється синтетично, хоча може бути рослинного походження.
  • Propylene Glycol – синтетичний зволожувач.
  • Diazolidinyl Urea та Iodopropynyl Butylcarbamate – консерванти, які вважаються синтетичними.
  • Disodium EDTA – синтетичний стабілізатор.
  • Parfum (Fragrance) – ароматизатор, який може містити як натуральні, так і синтетичні компоненти.

Наявність натуральних інгредієнтів поряд із синтетичними може свідчити про те, що продукт намагається поєднати переваги обох типів компонентів і тримає такий рівний баланс.

Загалом, цей склад може бути підходящим для тих, хто шукає засіб для покращення стану волосся, але варто також звертати увагу на індивідуальні реакції на складові.

💚Мої враження

Почну, напевно, з мінусів.


Перше – це кришка. Вона зовсім не тримається і гуляє. Можливо, це заводський брак чи ще щось, але вона просто не зачиняється і спокійно гуляє. Однак консистенція кондиціонера доволі густа, тому він не втікає, і це рятує його від "прямої смерті".


Друге – це аромат. Мені він дуже нав'язливий, трав'яний, ніби якийсь сівник, але це моя індивідуальна реакція, тому мені таке не до вподоби. Хоча аромат майже на волоссі не залишається, тому це і плюс, і мінус.


Через густоту іноді важко видавлювати його, оскільки отвір дуже маленький, і він то плюється, то ні.

Плюси:


І вони теж є. Мені подобається дія – волосся м’яке та навіть шовковисте з відчутним блиском. За таку ціну він робить приємне, але не на всі 100. Думаю для більш пошкодженого волосся, він більше підійде (хоча куди гірше мого).
Щодо легкості розчісування, не сказала б, але й не пушиться. Тому якщо порівнювати догляд за волоссям з ним і без нього, то, звичайно, відчутний результат є.

Я би цьому засобу поставила 7 із 10, через 3 недоліка оцінка знижена.

Тому це все, дякую за увагу.💚