lina

Парфумований Міст Для Тіла Mr. Scrubber Let's Kiss

Парфумований Міст Для Тіла Mr. Scrubber Let's Kiss

Хочу поділитися оглядом і моїми враженнями щодо прафюмованого місту для тіла Mr. Scrubber Let's Kiss 150 ml

Я неймовірно задоволена цим містом.
Він є дуже вдалою альтернативою для парфумів і для мене став необхідною частиною для завершення образу.

Чесно кажучи, це мій перший парфумований міст, до цього я тільки чула про цей вид косметики.
Але спробувавши - одразу зрозуміла, що повинна була б замовити це і ще раніше)

Запах просто зачаровує і тримається досить довго. Я користуюся ним вранці і аромат просто прегарний. Цей спрей наноситься на чисте тіло. І я також дуже люблю наносити на волосся.


Аромат:
Фруктовий і ніжний, здебільшого звучання стиглої вишні.

І так аромат зображений в описі продукту:

- верхні ноти заманюють звучанням гіркого мигдалю та стиглої вишні;
- в серці аромату до вишневого звучання доєднується легкий квітковий мотив жасмину та соковитий відтінок сливи;
- база – ніжні та спокійні сандал, ветивер, пачулі, ваніль. 

Для мене він асоціюється з дорогим та ексклюзивним парфюмом. Загалом дуже надихаюча і ніжна палітра аромату.
З першого разу як я спробувала його, одразу ж відчула вайб святковості, чогось чарівного, а також жіночності.


Склад:
Purified Water/Aqua, Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glicerin, Orbignya, Oleifera Seed Oil, Damascena Rose Flower water, Pigment, Perfume, Ethylhexylglycerine, Phenoxyethanol.

Завдяки великій кількості олій у складі цей міст для тіла можна вважати дуже корисним для шкіри. Захищає від лущення та сухості шкіри.

Я впевнена, що буду замовляти цей спрей ще, бо він дуже якісний, привабливий і бюджетний🌸