O_Skomska

#beautystudymakeupclub

#beautystudymakeupclub

Цікавий , челедж, який змусив задуматись і проаналізувати свій досвід ☺️

Спочатку думала , що не назбирається 10 пунктів. , але виявилось дуже легко їх сформувати 🤪

  • 1 . Один з важливих пуктів - це завжди змивати макіяж , не залежно від свого стану та обставин. Це щоденна , обов'язкова рутина 🙏🏻
  • 2 . Завжди використовувати для обличчя лише паперові рушники.
  • 3. Крім догляду для волосся підбирати лише якісні гребінці та резинки.
  • 4. Якщо щось хочеться - купуй , балуй себе! Я завжди це повторюю собі , але дуже часто все ж жалію😂 не знаю де взялась дана установка - працюю над цим🙏🏻
  • 5. Завжди обирай для обличчя делікатне очищення : ензимні пудри, пілінги - тобі не потрібні скраби, які лише травмують шкіру .
  • 6. Не піддавайся трендам на брівки😂 всі ми проходили крізь різні періоди , та мали ниточки замість брів 😖

ми вже створені ідеально, та маємо свої риси, які нам личать і їх потрібно лише трішки підкреслити. Не варто робити занадто вузькі , чи занадто широкі брови орієнтуючись на моду...

  • 7. Введи собі правило стригти кінчики кожен сезон. Краще частіше і по трішки, ніж раз в рік і відразу декілька см🤪 тим більше це такий кайф мати оновлений зріз, волосся відразу оживає.
  • 8. Перестань часто сидіти перед дзеркалом, шукати недоліки, та видалювати висипи! Це точно не покращить ситуацію.
  • 9. Якщо маєш проблемне обличчя - не варто скуповувати все, що попадається в рекламі з надією, що допоможе - знайди свого лікаря.

Саме даний пункт я відкрила для себе останнім часом . Стільки років мала акне, купувала різні засоби . Але відвідавши дерматолога, який забрав більшість моїх доглядових продуктів із списку , та добавив тільки одну мазь- змінив мою ситуацію. Пів року і я насолоджуюсь своїм обличчям без висипів . Так, ще є над чим працювати, але результат дуже очевидний.

Звернулася б до нього раніше - зекономила б час та кошти.

Але тут важливо знайти саме нормального лікаря і я б рекомендувала б саме дерматолога, а не косметолога(саме це я сказала б собі , якби знала раніше , адже мала досвід з різними )

  • 10. Особисто я , та більшість моїх подруг - дуже самокритичні. Завжди не задоволені різними аспектами зовнішності.

Потрібно бути добрішим до себе , любити себе , цінувати , та концентруватись лише на хорошому , а не заганяти себе , та понижувати самооцінку , яка і так часто на дні.

▫️Ось такі особисті відкриття . Дуже цікаво прочитати ваші ♥️