Кузя Ю-а

#beautystudymakeupclub або мій списочок

#beautystudymakeupclub або мій списочок

Ось 10 уроків краси, заснованих на особистому досвіді:

  1. Догляд за шкірою важливіший за макіяж – здорова шкіра випромінює природну красу.
  2. Вода та сон – найкращі друзі краси. Пий достатньо води і відпочивай. З останнім я далі працюю... адже матер двох дітей - шлях до сну досить важкий 😂
  3. Менше – краще: іноді варто використовувати менше продуктів для кращого результату. Як я завжди пишу, смарт догляд - це круто.
  4. Захист від сонця – обов'язковий. Завжди використовуй сонцезахисний крем.
  5. Навчися підкреслювати свої сильні сторони – знайди, що найкраще підходить для тебе.
  6. Доглядай за волоссям: зволожуй і стрижи його регулярно, щоб воно виглядало здоровим.
  7. Регулярний масаж обличчя допомагає покращити кровообіг та тонус шкіри. Це я зрозуміла нещодавно. Якраз приїхав скребок гуаша і я йду до цілі.
  8. Інвестуй у якісні продукти – вони працюють краще і довше. І не завжди це про високу ціну. Якість, це взагалі не про ціну. Неодноразово це підтверджував клуб, дівчата і я.
  9. Не забувай про догляд за тілом: не лише обличчя потребує уваги. Доречі, скоро напишу про антицелюлітний догляд. І вітаміни теж наше все.
  10. Приймай себе такою, якою ти є – твоя унікальність і є твоєю головною красою. І це факт. Я не приймала себе, довго. Проте, настав момент, і життя змінило свій бік до мене. І ще, я поважаю себе, своє тіло і свою душу.

обняла) ❤️‍🔥