Lily♥️

Моя найкраща знахідка серед тонуючих засобів для блонду !

Моя найкраща знахідка серед тонуючих засобів для блонду !

У мене світло русявий блонд, тому сама знаю як складно постійно підтримувати гарний колір.

Тому ділюсь з тобою, своєю знахідкою! Засіб, про який має знати кожна blonde hair girl!

Milk ShakeDirect Colour кондиціонер-тонер для інтенсивного зволоження, мені порадила консультант в проф магазині. З шампунем та кондиціонером для блонду з ромашкою Milk Shake я була знайома, а от з таким засобом ні.

Що вказано в описі цього кондиціонеру:

Відновіть колір волосся в домашніх умовах. Довіртеся відтінковому кондиціонеру Milk Shake Direct Colour, який легко впорається з цим завданням. Він не лише покращує відтінок волосся, але й забезпечує глибоке живлення завдяки аргановій олії.

Вам особливо підійде цей кондиціонер, якщо ви хочете надати волоссю яскравості, але ще не наважилися на зміну кольору.

Властивості:

  • живить і захищає волосся
  • робить яскравішим колір волосся – залежно від обраного відтінку кондиціонера
  • додає відтінку насиченості й глибини
  • має тимчасовий ефект – приблизно 8-10 циклів миття голови
  • стійкість залежить від впливу інших косметичних засобів

Склад:

  • Integrity 41 – містить екстракт насіння соняшника, що є багатим джерелом антиоксидантів і поліфенолів
  • арганова олія
  • олія дерева ши

Спосіб застосування:
Нанесіть відтінковий кондиціонер Milk Shake на вимите вологе волосся й залиште на 5-30 хвилин. Після цього додайте трохи води для утворення емульсії й ретельно змийте. Якщо результат вийшов насиченішим, ніж ви хотіли, використайте трохи м'якого шампуню під час останнього ополіскування.

Мій вдтінок beige blond

Мої враження від використання: я користуюся ним уже 1,5 року у перервах між повноцінними фарьуваннями.

Я застосовую його так: вершків milk shake( бо рекомендують цей засіб змішувати з вершками, виходить коктейль для волосся). От їх я ще не купувала, тому як порадила мені консультант, змішую цей кондиціонер( десь см 10) з разовою "порцією кондиціонеру чи маски для волосся , яка в мене є) і після миття волосся наношу, на 10 хв на всю довжину волосся!

Як результат дійсно гарний рівномірний бежевий відтінок. Тримається десь 5-7днів. Якщо ти любиш natural blond тобі сподобається!

Моя найкраща знахідка серед тонуючих засобів для блонду !
Моя найкраща знахідка серед тонуючих засобів для блонду !
Моя найкраща знахідка серед тонуючих засобів для блонду !
Моя найкраща знахідка серед тонуючих засобів для блонду !