Victorika

Hot or Not - Гель для брів - Maybelline New York Superlock

Hot or Not - Гель для брів - Maybelline New York Superlock

Привітик! 🌹

Якщо ти досі вагаєшся купувати гель для брів Maybelline New York Superlock, то сподіваюсь саме мій відгук допоможе тобі.

Купувала не на мейкапі, але зараз не про це.

Я маю темні, з перманентом, густі брови - які вкласти це ще той челендж, але Superlock - здається гарно справився зі своєю задачею! Він вкладає брови верх, вниз , у будь-якому напрямку який ти забаєш.

Гель має достатньо щільну консистенцію, прозоро-білого кольору, запаху майже немає, але мій ніс уловил легкий запах клею. Єдине що мене збентежило, що гель залишає на бровах білі комочки, або це мій SPF, яки скочується при контакті з цим гелем, або я нанесла забагато продукту, тому будь обережна/ий.

Фіксація майже моментальна, і волоски тримаються зафіксовані більше 9 годин точно. Продукту в упаковці достатньо, сподіваюсь його вистачить надовго. На дотик волоски трохи липкі, але мені це ніяк не заважає, головне щоб була гарна фіксація.

Ну а тепер підсумок: Hot, беремо! гель мені сподобався, нарешті на українському ринку зʼявився достойний конкурент гелю Got2be(хоча я не фанат цього продукту), я думаю що буду купувати його ще не раз. Раджу до покупки, бо з цим гелем ти зможеш зробити і ефект ламіування, і брови в стилі 2016 року - твоєму креативу, я впевнена, немає меж! ❤️

Дякую що дочитала/в до кінця, bestie ✨

Hot or Not - Гель для брів - Maybelline New York Superlock
Hot or Not - Гель для брів - Maybelline New York Superlock