DARIIAKOVACH

#beautystudymakeupclub

#beautystudymakeupclub

Привіт, красунечки 🕊️ Ну що, мої 10 пунктів?)

  1. Купувати все підряд, що сподобалось. Я абсолютно не розбиралась в своєму типі шкіри і купувала хаотично. Щось підходило, а щось категорично ні і викликало купу проблем. Тепер я вивчаю склад, шукаю засоби для свого типу шкіри і особливостей.
  2. Вищипувати початок брів. Якщо тренд на тоненькі брови я не застала, то тренд на збривання брів, на чіткі намальовані брови як у Аріани Гранде-припав на мій підлітковий вік. І я вирішила, що початок брів, мені не потрібен, тому вищіпала абсолютно все. На щастя, брови відросли і мають ще кращий вигляд. Та це було смішно, коли між бровами була посадкова смуга. Я зрозуміла, що є мої риси і моя індивідуальна зовнішність, яку природа не просто так вигадала. То ж я прекрасна така, яка є
  3. Не змивати макіяж, або міцелярку. Це була дуже часта помилка, що коштувала мені краси обличчя. Я могла засинати з макіяжем, а так як він стійкий, то на наступний день так ходити ще. Або все ж змити, але не зробити очищення в 2 етапи. Це все призвело до комедонів, яких я позбулась назавжди вже завдяки клубу і вивченні теми догляду
  4. Зрізання кутиків нігтів на ногах. Це мені вартує здоровʼя. Раніше я постійно зрізала кутики і у мене весь час була проблема, то запалювалось, то просто боліла шкіра довкола. Зараз у мене така сама проблема, але нігтик зламався. Це надзвичайно боляче і я аж згадала той період. Тому ніколи не зрізаю більше так нігті. Лише прямий зріз
  5. Сушити волосся і не спати з мокрим. По-перше, моє волосся дуже довго сохне, навіть на максимальній потужності йому треба час. Якщо ж я засну з мокрою головою перед цим посушивши без фену години 2, то я прокинусь з вологим волоссям, яке на додачу зімʼяте, пожоване і треба вже знову перемивати. Так я робила в підлітковому віці і ще на перших курсах універу. Тепер без фену я нікуди, висушила, змінила насадку вирівняла, нанесла олійку і готова.
  6. Купувати дуже бюджетну і не якісну косметику. Не у всіх є можливість користуватись люксом, це звісно так. Але окрім люксової косметики (яка часто не є еталоном якості), існує ще гарна косметика з чудовим складом. Так, за якість доводиться платити, але і вигляд інший, і склад, і самовідчуття, і головне не витрачаєш потім гроші на лікування того, що зробить не якісна косметика. Я і зараз не користуюсь люксом, взагалі косметики, яку я купую самостійно надзвичайно мало. Але я дивлюсь на склад, можна навіть серед дуже бюджетного сегменту обрати скарб засіб.
  7. Нехтування доглядом за руками і тілом. Зізнаюсь, навіть зараз у мене таке є. Я просто забуваю наносити креми на руки, ноги і лосьйони на тіло. Але справді, руками я роблю найбільше роботи, а ногами щодня проходжу купу км. Хіба вони не достойні догляду? Тому зараз я стараюсь все ж згадати і нанести кремчик
  8. Робити щось, бо це модно. Робити гель лак, бо це модно. Або не робити, бо це теж модно. Фарбувати волосся, бо так зараз модно, хоча воно тобі не пасує і не потрібно. Користуватись засобами тільки тому, що вони зараз в тренді і всі їх хочуть. Таким чином можна загубити себе. Варто чути себе, та діяти так, як комфортно, купувати те, що хочеться і потрібно, а не лише тому, що це зараз в тренді
  9. Відмова від бюстів та тісної білизни. Колись я носила потрійний пушап, адже груди мають бути у всіх однакові 5 розміру. А якщо хтось випадково в роздягальні дізнається, що білизна у тебе не ХS, то точно з тобою щось не так. Зараз носячи одяг S, білизну я обираю M, L і не менше. Адже білизна на мені постійно і вона має бути комфортною і захищати. А от бюсти абсолютно не моя історія. Доводиться носити лише на роботу мʼякий топ, або ж обирати його на зиму, для здоровʼя.
  10. Цінувати і любити себе. На щастя, період коли я собі не подобалась був коротким. Та він був потрібен, що б усвідомити свою унікальність. Що б полюбити себе ще більше. На цьому світі нема нікого ціннішого за вас самих. То ж любіть себе

А взагалі, хочу сказати, що попри правила, норми і поняття. Є власним комфорт. Останнім часом мій комфорт-це вмитись водою і нанести зволожуючий крем за потреби, без макіяжу. Мій комфорт-це шампунь-кондиціонер і жодної маски по 10 хв.

То ж, окрім 10 помилок, є ще 1 правило.

ОБИРАТИ СЕБЕ. Робити так, як відчуваєш

Обіймаю вас🤍